Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marek Cieślak i Zenon Plech na PGE NarodowymWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Marek Cieślak i Zenon Plech na PGE Narodowym.

Najlepsi trenerzy i menedżerowie ostatniej dekady. Zobacz ranking WP SportoweFakty

Michał Wachowski
Michał Wachowski
W czasie sezonu zachwycamy się akcjami zawodników na torze. Równie ważną pracę do wykonania mają jednak trenerzy i menedżerowie. Ich odważne i błyskotliwe decyzje przesądzają niekiedy o tym, że dana drużyna osiągnie sukces.

Redakcja WP SportoweFakty, po głosowaniu, wybrała ośmiu najlepszych trenerów/menedżerów ostatniej dekady.

Każdym z nas kierowała inna motywacja (osobista sympatia, charyzma, osiągnięcia czy medialność). Nasz końcowy efekt oceńcie sami.

Warto wyjaśnić, że braliśmy pod uwagę trenerów i menedżerów, którzy pracują bądź pracowali w klubach w latach 2007-2017. Każdy z żużlowych dziennikarzy wybrał swoje TOP5 (od miejsca 1. do 5. - punktowanego 5, 4, 3,2, 1).

Dla niektórych to były trudne wybory, bo mając tyle znanych i zasłużonych nazwisk, trzeba było wybrać nielicznych. Za największego nieobecnego naszego zestawienia uznać należy Sławomira Kryjoma. Co prawda część redaktorów umieściła go w swoim zestawieniu, ale rzutem na taśmę przegrał on walkę o ósmą pozycję. Zapewne wpłynął na to fakt że od kilku lat nie pracuje już w roli menedżera. Czy decyzja naszej redakcji była słuszna? Musicie ocenić sami.

Który trener/menedżer z naszego zestawienia jest twoim zdaniem najlepszy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (134):

Wszystkie komentarze (134)

Komentarze (134)

    Wszystkie komentarze (134)
    PRZEJDŹ NA WP.PL