Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rywalizacja podczas turnieju Speedway Best Pairs WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Rywalizacja podczas turnieju Speedway Best Pairs

Druga runda Speedway Best Pairs odbędzie się w Polsce! Poznaliśmy nową lokalizację

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Dwie rundy w Polsce i zakończenie cyklu w Niemczech - znany jest już pełen terminarz tegorocznej edycji Speedway Best Pairs. Ostatnia nieogłoszona runda, rozegrana zostanie 20 kwietnia w Rzeszowie.

24 marca o godz. 17:30, tak jak w poprzednich latach, na toruńskiej Motoarenie, siedem teamów sponsorskich zainauguruje tegoroczny cykl Speedway Best Pairs.

Po zmaganiach w Grodzie Kopernika, rywalizacja przeniesie się do Rzeszowa. Zawody w stolicy województwa podkarpackiego odbędą się o godz. 20:15.

Ostatnia, trzecia runda cyklu SBP, odbędzie się 10 maja w niemieckim Landshut. Zawody, po których poznamy najlepszy sponsorski team sezonu 2018 rozpoczną się o godz. 13:00.

W Niemczech tego dnia obchodzony jest Dzień Ojca, a co za tym idzie, wszyscy mają dzień wolny od pracy.

Pełen terminarz cyklu SBP 2018:
Runda 1: 24.03 - 17:30 Toruń, Polska
Runda 2: 20.04 - 20:15 Rzeszów, Polska
Runda 3: 10.05 - 13:00 Landshut, Niemcy

ZOBACZ WIDEO Z 1:5 na 4:2. W finałowym biegu na Motoarenie działo się!TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy organizatorzy postąpili słusznie, decydując się na organizację zawodów w Rzeszowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  Dobrze było by aby początek i koniec zmagań było w Polsce
  • Stay Strong Grisza Zgłoś
   Super. Czekałem na taką imprezę w Polsce wiele lat, do tego na fantastycznym rzeszowskim torze, który zawsze gwarantuje widowisko. Mam nadzieję, że wygra zespół Nice Team bo im
   Czytaj całość
   kibicuję od dziecka. Sam za młodu piłem w bramie i mam sentyment do nich. Fogo Power też ma super duet, zawsze gdy mierzą się z moim Nice to mnie ciary przechodzą. Zamawiam bilety dla całej rodziny, cena nie gra roli. Takie gwiazdy, na żywo i to w miłym mi Rzeszowie. Zjadą się fani z całej Polski i goście zagraniczni, dlatego już warto rezerwować hotele! Odliczanie rozpoczęte, oby więcej takich zawodów w Polsce.
   • Saddam Zgłoś
    SEC i SBP powoli już tylko w Polsce. Na 7 turniejów 4 w Polsce. A my się dziwimy, że BSI robi 3 rundy GP w Polsce.
    Wszystkie komentarze (12)

    Komentarze (12)

    ×
     Wszystkie komentarze (12)
     PRZEJDŹ NA WP.PL