Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / ROW - Betard Sparta. Andrzej Lebiediew ucieka przed Maxem Fricke.

Najlepsi rezerwowi w PGE Ekstralidze. Zobacz ranking WP SportoweFakty

Jakub Czosnyka
Jakub Czosnyka
Od najbliższego sezonu w PGE Ekstralidze pojawią się zawodnicy rezerwowi. Już teraz mówi się, że będą języczkami u wagi. Nasza Redakcja ocenia, które kluby mogą na nowym przepisie zyskać najbardziej.

Przypomnijmy, że zgodnie z nowym regulaminem, rolę rezerwowego pełnić może każdy zawodnik do lat 23, niezależnie od narodowości. Będzie mógł zastępować seniorów, a na torze pojawi się maksymalnie pięć razy, chyba że zostanie desygnowany do dodatkowego startu w ramach rezerwy taktycznej lub zastępstwa zawodnika. Dodajmy jeszcze, że w przypadku gdy na pozycji rezerwowego znajdzie się młodzieżowiec, wówczas będzie mógł zastępować również juniorów wpisanych do podstawowego składu.

Nowy przepis rodzi szersze możliwości taktyczne dla menagerów i trenerów. Część klubów zdecydowała się nie kontraktować żużlowców z zewnątrz i postawi na swoich młodzieżowców. Inni z kolei, jak Betard Sparta Wrocław, postanowili głębiej sięgnąć do kieszeni i pozyskać zawodnika klasowego. Nasza Redakcja przyglądnęła się wszystkim potencjalnym rezerwowym. Na tej podstawie przygotowaliśmy ranking najlepszych. Na kolejnych stronach sprawdzisz, którzy zawodnicy znaleźli uznanie w naszych oczach.

Który klub Twoim zdaniem może pochwalić się najlepszym rezerwowym?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • viva UL Zgłoś
  @majtZdaję sobie sprawę,że chciałabyś uchodzić za Fachure ,ale robisz z siebie rurę.Grzecznie wyjaśnię Tobie dlaczego:Mój wpis do którego się odniosłeś nie zawierał ilości
  Czytaj całość
  startów za juniorów. Trofimow z Kuberą mogą być nie mniejszą siłą niż Smyk z Kuberą.Ale tylko mogą.Podobnie jak seniorzy-każdy może mieć i pewnie będzie miał słabszy dzień a wtedy Smyk jest najlepszym kandydatem na strażaka,bo wjezdza wszędzie.Z punktu widzenia taktyki meczowej i rozwoju innych juniorów Bartek jest najlepszym kandydatem na dziś i na moje.Ty sobie możesz uważać inaczej,znawca z ciebie wiesz jak co z czego no nie?No!W kapslach się realizuj póki masz z kim grać. Tyle ode mnie a teraz tupnij nogą,postaw minus i odbij. Nie odpisuj zablokowanym. Miej choć troszkę godności na Jowisza!Żegnam bez żalu.
  • viva UL Zgłoś
   Majt tchórzu blokujący acz czytający naucz się czytać ze zrozumieniem.Lekcja nr.1[quote]rolę rezerwowego pełnić może każdy zawodnik do lat 23, niezależnie od narodowości. Będzie
   Czytaj całość
   mógł zastępować seniorów, a na torze pojawi się maksymalnie pięć razy, chyba że zostanie desygnowany do dodatkowego startu w ramach rezerwy taktycznej lub zastępstwa zawodnika. [/quote]Zadanie domowe:[quote]w przypadku gdy na pozycji rezerwowego znajdzie się młodzieżowiec, wówczas będzie mógł zastępować również juniorów wpisanych do podstawowego składu.[/quote]A swoje minusy możesz se zaaplikować-na przysiad.
   • -NIGHT- Zgłoś
    rezeroowy ligi tiZmarzlikFrickieHansenKurtzLyagerPieszczekJ.Holder/PrzedpelskiKulakow-----------------i wg kibicow odpowiadacaych w ankiecei sila zawodnikow wyglada
    Czytaj całość
    tak:FrickeiHolder/PawelKurtzZmarzlikLyagerPieszczekKulakowHansen------------RECE OPADAJA
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL