Najnowsze Wyniki/Kalendarz
zawodnicy Włókniarza wykonują tzw szkocję podczas prezentacji w 2017 roku WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: zawodnicy Włókniarza wykonują tzw. szkocję podczas prezentacji w 2017 roku

Nie będzie rock-polo ani gwiazdy TVN-u. Prezentacja Włókniarza w przyszłym tygodniu

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Częstochowscy działacze rozważali zaproszenie na prezentację swojej drużyny Sławomira Zapałę, wykonawcę hitu "Miłość w Zakopanem". Konflikt terminów rozwiązał jednak sytuację. Podczas przedstawienia Lwów zagra zespół Video.

Program tegorocznej prezentacji częstochowskiego Włókniarza będzie tylko nieco różnić się od tych z lat poprzednich. Zapowiada się na to, że przede wszystkim impreza potrwa krócej, bowiem klub wysłuchał sugestii kibiców i zrezygnował z kilku zespołów muzycznych. - Przychodzimy przywitać zawodników a nie na koncert - argumentowali fani. Działacze sprawę przemyśleli i przyznali swoim sympatykom rację. - Prezentacja zwłaszcza sprzed dwóch lat była stanowczo za długa - mówił nam jakiś czas temu prezes biało-zielonych, Michał Świącik.

Tym samym nie trzy, a jeden zespół muzyczny będzie gościem podczas prezentacji, która odbędzie się 4 marca w hali przy ul. Żużlowej. Koncert zagra zespół Video. - Postanowiliśmy odbiec od klimatów disco-polowych i zdecydowaliśmy się zaprosić zespół Video. Mają oni wiele przebojów w stylu popowo-rockowych. To fajna kapela, którą warto przyjść posłuchać - uważa sternik klubu z Częstochowy.

Częstochowianie mieli też inny pomysł. Mianowicie rozważano zaproszenie w roli współprowadzącej Joannę Krupę, modelkę, celebrytkę, jurorkę programu "Top Model" emitowanego na antenie TVN. Ostatecznie jednak razem z Tomaszem Lorkiem prezentację ekipy Lwów poprowadzi pochodzący z Częstochowy Ireneusz Bieleninik, również doskonale znany konferansjer i prowadzący wiele telewizyjnych programów.

Prezentacja rozpocznie się wspomnianego 4 marca o 17. Ceny biletów to 30 złotych (trybuna dolna) i 15 (trybuna górna). Dzieci do lat 12 będą mogły wejść na imprezę za darmo. Ponadto klub ogłosił, że dla fanów przygotowane zostaną ciekawe konkursy, natomiast po prezentacji wszyscy zawodnicy Włókniarza będą dla nich dostępni poprzez pozowanie do zdjęć czy rozdawanie autografów.

ZOBACZ WIDEO Finał PGE Ekstraligi to był majstersztyk w wykonaniu Fogo UniiCzy wybór zespołu muzycznego i konferansjerów uważasz za słuszny?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL