WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Paweł Miesiąc skoncentrowany przed meczem

Paweł Miesiąc: Nie czuję się gorszy od innych

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Paweł Miesiąc postanowił pozostać w Speed Car Motorze Lublin na przyszłoroczny sezon w PGE Ekstralidze. 33-latek nie uważa się za gorszego od innych zawodników i wie, że jest w stanie rywalizować w najlepszej lidze świata.

- Bardzo się cieszę, że kolejny raz będę reprezentował klub z Lublina. Czuję się tutaj jak w domu i chciałbym, aby kolejny rok był tak samo dla nas udany. Moim celem na ten sezon jest to, aby jeździć w jak największej ilości spotkań. Nie czuję się gorszy od innych zawodników. Wiele osób mówi, że nie nadajemy się do Ekstraligi. Nie uważam tak. Jeżeli trafimy ze sprzętem to mamy umiejętności, aby tutaj jeździć - powiedział Paweł Miesiąc w rozmowie z MotorTV.

Wychowanek rzeszowskiej Stali ostatni raz w najwyższej klasie rozgrywkowej ścigał się 11 lat temu. Nie ukrywa, że chce zakończyć etap tułaczki po pierwszej oraz drugiej lidze i liczy, że po sezonie w PGE Ekstralidze jego kariera zacznie piąć się do góry.

- Każdy zawodnik marzy o tym, aby pewien etap zakończyć pewien etap i wejść w nowy. Wiadomo, tutaj jest najlepsza liga świata, a to jest marzenie każdego zawodnika, także moje. Chciałem w końcu spróbować tego. Myślę, że stać mnie na to, aby ścigać się na najwyższym poziomie. Pokazać tym, którzy nie wierzą, że będę jeździł w Ekstralidze. Chciałbym mieć udany rok, aby moja kariera pięła się do góry, a nie stała w miejscu - zakończył Paweł Miesiąc.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksjiKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Paweł Miesiąc poradzi sobie w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (25):

    Pokaż więcej komentarzy (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL