WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Damian Lotarski z GKM Grudziądz.

W Grudziądzu dbają o najmłodszych. "Czekamy na owoce"

Dawid Borek
Dawid Borek
Adepci szkółki oraz klubowi juniorzy przez ostatnie dwa tygodnie uczestniczyli w mini-zgrupowaniu w Grudziądzu. Podczas obozu czekało ich sporo ciekawych atrakcji.

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

Podczas mini-zgrupowania najmłodsi przedstawiciele MRGARDEN GKM-u Grudziądz brali między innymi udział w zajęciach teoretycznych, podczas których analizowali materiały video z zawodów żużlowych. Swoimi doświadczeniami dzielili się między innymi Artiom Łaguta i Krystian Pieszczek.

- Staramy się rozwinąć system szkolenia w grudziądzkiej szkółce. Na zajęciach zorganizowanych przez nas mieliśmy przyjemność gościć seniorów naszej drużyny, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem. Myślę, że takie spotkania są bardzo wartościowe - przyznaje Robert Kempiński, trener MRGARDEN GKM-u, w rozmowie z gkm.grudziadz.net.

W planie były ponadto zajęcia w warsztacie, gdzie adepci szkółki oraz grudziądzcy juniorzy uczyli się od Krzysztofa Buczkowskiego oraz klubowego mechanika. - Widać, że mimo przygotowań przed sezonem drużyna z sobą żyje i każdy każdemu chce pomagać. Mamy nadzieję, że zorganizowane przez nas zajęcia pozytywnie przełożą się na osiągnięcia naszych najmłodszych jeźdźców. Czekamy na owoce w przyszłości! - komentuje Rafał Wojciechowski, kierownik grudziądzkiej drużyny.

Przypomnijmy, że w najbliższym sezonie formację juniorską MRGARDEN GKM-u stworzą Damian Lotarski, Dawid Wawrzyniak i Kamil Wieczorek.

ZOBACZ WIDEO Falubaz przespał okres transferowy. "Za późno się zorientowali, że trzeba działać"
Polecamy:
ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM - bilety już od 19 zł! SPRAWDŹ >>>

Czy wszystkie kluby powinny organizować podobne zgrupowania dla najmłodszych zawodników?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (24):

    Pokaż więcej komentarzy (21)