WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Damian Lotarski z GKM Grudziądz.

W Grudziądzu dbają o najmłodszych. "Czekamy na owoce"

Dawid Borek
Dawid Borek
Adepci szkółki oraz klubowi juniorzy przez ostatnie dwa tygodnie uczestniczyli w mini-zgrupowaniu w Grudziądzu. Podczas obozu czekało ich sporo ciekawych atrakcji.

Podczas mini-zgrupowania najmłodsi przedstawiciele MRGARDEN GKM-u Grudziądz brali między innymi udział w zajęciach teoretycznych, podczas których analizowali materiały video z zawodów żużlowych. Swoimi doświadczeniami dzielili się między innymi Artiom Łaguta i Krystian Pieszczek.

- Staramy się rozwinąć system szkolenia w grudziądzkiej szkółce. Na zajęciach zorganizowanych przez nas mieliśmy przyjemność gościć seniorów naszej drużyny, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem. Myślę, że takie spotkania są bardzo wartościowe - przyznaje Robert Kempiński, trener MRGARDEN GKM-u, w rozmowie z gkm.grudziadz.net.

W planie były ponadto zajęcia w warsztacie, gdzie adepci szkółki oraz grudziądzcy juniorzy uczyli się od Krzysztofa Buczkowskiego oraz klubowego mechanika. - Widać, że mimo przygotowań przed sezonem drużyna z sobą żyje i każdy każdemu chce pomagać. Mamy nadzieję, że zorganizowane przez nas zajęcia pozytywnie przełożą się na osiągnięcia naszych najmłodszych jeźdźców. Czekamy na owoce w przyszłości! - komentuje Rafał Wojciechowski, kierownik grudziądzkiej drużyny.

Przypomnijmy, że w najbliższym sezonie formację juniorską MRGARDEN GKM-u stworzą Damian Lotarski, Dawid Wawrzyniak i Kamil Wieczorek.

ZOBACZ WIDEO Falubaz przespał okres transferowy. "Za późno się zorientowali, że trzeba działać"


KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy wszystkie kluby powinny organizować podobne zgrupowania dla najmłodszych zawodników?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (24):

    Pokaż więcej komentarzy (21)