Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ROW - Falubaz Patryk Dudek i Max Fricke WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / ROW - Falubaz. Patryk Dudek i Max Fricke

Speedway Best Pairs: Liderzy Falubazu stworzą skład Ekantor.pl

Dawid Borek
Dawid Borek
Drużyna Ekantor.pl będzie jedną z ekip, która w nadchodzącym sezonie będzie walczyła w Speedway Best Pairs. Poznaliśmy już skład tego zespołu.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Rybniku. Oglądaj w Eurosporcie!
Ekantor.pl będzie debiutantem w cyklu Speedway Best Pairs. W barwach internetowego kantoru z Zielonej Góry pojadą zawodnicy związani z miejscowym Falubazem. Skład stworzą bowiem Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek i Grzegorz Zengota.

Dla żadnego z żużlowców z drużyny Ekantor.pl rywalizacja w Speedway Best Pairs nie będzie nowością. Wcześniej zawodnicy ci startowali w cyklu, jednak reprezentując inne zespoły, choć i tu należy się wyjaśnienie - Ekantor.pl jest częścią grupy Port2000, która wystawiała już swoje drużyny w SBP.

Tegoroczny cykl Speedway Best Pairs zostanie zainaugurowany 24 marca w Toruniu. Druga runda zostanie rozegrana 20 kwietnia w Rzeszowie, z kolei triumfatora zmagań poznamy 10 maja, gdy odbędzie się turniej w niemieckim Landshut.

W sezonie 2017 rywalizację w SBP wygrała drużyna Fogo Power, w składzie między innymi z Piotrem Pawlickim i Bartoszem Zmarzlikiem.

ZOBACZ WIDEO Wypadek Tomasza Golloba wstrząsnął Polską. "To najważniejszy wyścig w jego życiu"

Czy z takim składem Ekantor.pl będzie jednym z głównych faworytów do triumfowania w całym cyklu SBP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL