Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Jędrzejak WP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: Tomasz Jędrzejak

Tomasz Jędrzejak wspiera Roberta Kubicę. Żużlowiec na torze Catalunya (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Tomasz Jędrzejak od kilku dni przebywa na obozie w Hiszpanii, gdzie ma możliwość trenowania na motocrossie. Polski żużlowiec w czwartek zrobił sobie wolne i odwiedził tor Catalunya, by oglądać testy F1 i wspierać Roberta Kubicę.

Podczas gdy od kilku dni w Polsce panują siarczyste mrozy, niektórzy żużlowcy ostro trenują w Hiszpanii. Na obóz w tej części Europy zdecydowali się m. in. Maciej Janowski, zawodnicy Fogo Unii Leszno  oraz Tomasz Jędrzejak. Dzięki temu mieli oni potrenowania na motocrossie w dość komfortowych warunkach i przygotowania formy na miesiąc przed rozpoczęciem żużlowych treningów.

Jednak nie tylko samymi treningami człowiek żyje, o czym przekonuje Jędrzejak. Zawodnik Stali Rzeszów pojawił się na torze Catalunya w Barcelonie, gdzie trwają właśnie przedsezonowe testy Formuły 1.

W jazdach F1 udział bierze też Robert Kubica i to właśnie rezerwowego kierowcę Williamsa postanowił wesprzeć 38-letni żużlowiec. Kubica jeździł modelem FW41 we wtorek i środę. Zakończenie testów planowane jest na czwartek. To jednak nie koniec emocji związanych z królową motorsportu w stolicy Katalonii. Kolejna tura przedsezonowych prób F1 rozpocznie się tam 6 marca.

Testy na torze Circuit De Cataluna #robertkubica

Post udostępniony przez Tomasz Jędrzejak (@jedrzejaktomek)


ZOBACZ WIDEO: Robert Kubica trzecim kierowcą Williamsa. "Pukał do drzwi F1, teraz do nich wali"

Czy Robert Kubica powróci do regularnych startów w F1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL