Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wybrzeże - Unia Tarnów Od lewej: Aureliusz Bieliński, Artur Czaja, Kacper Gomólski, Artur MroczkaWP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Wybrzeże - Unia Tarnów. Od lewej: Aureliusz Bieliński, Artur Czaja, Kacper Gomólski, Artur Mroczka.

Prezes ROW-u zapytał Artura Czaję o Jacka Rempałę. Odpowiedź uradowała kibiców

Marcin Karwot
Marcin Karwot
Na prezentacji ROW-u Rybnik, Krzysztof Mrozek zapytał Artura Czaję, czy jego mechanik Jacek Rempała, będzie z nim przyjeżdżać na mecze. - Nie - odparł Czaja, a rybnicka publiczność nagrodziła go oklaskami.

Jacek Rempała przygotowuje silniki dla Artura Czai od 2016 roku. Wychowanek Włókniarza Częstochowa bardzo chwali sobie współpracę z tunerem. Przejście 23-latka do ROW-u Rybnik postawiło jednak znak zapytania dla dalszej współpracy. Wszyscy pamiętają tragiczny wypadek syna Jacka, Krystiana Rempały na torze w Rybniku. Prezes śląskiego klubu, Krzysztof Mrozek bezpośrednio po wydarzeniu wspierał rodzinę żużlowca. Po śmierci stosunki uległy pogorszeniu. Wszystko przez oskarżenia klanu Rempałów pod adresem Mrozka i Kacpra Woryna, który brał udział w karambolu z młodym Rempałą.

Sobotnia prezentacja ROW-u pokazała, że rany się nie zagoiły. Wystarczyło pytanie prezesa Mrozka skierowane do Czai. - Czy będziesz przyjeżdżał na mecze z Jackiem Rempałą - zwrócił się działacz do zawodnika, a kiedy ten odparł, że nie, to widownia zaczęła bić brawo. Trudno to pochwalać, ale kibice najwyraźniej nie mogą zapomnieć seniorowi Rempale tych wszystkich gorzkich słów pod adresem ROW-u, Mrozka i Woryny. Zwłaszcza, że prezes stanął na głowie, by pomóc Rempale.

Dodajmy, że Czaja, mimo przejścia do ROW-u, będzie dalej korzystał z usług tunera Rempały. Żużlowiec zdradził na prezentacji, że do jego dyspozycji będzie silnik od innego mechanika, ale nazwiska nie chciał zdradzić. - Tunera nie zmieniałem, bo silniki mi odpowiadały. Robiliśmy zmiany. Te rzeczy, które jechały oczywiście zostawiliśmy i odnowiliśmy. Dokupiłem też jeden silnik. Myślę, że może być jeszcze lepiej niż w zeszłym roku - powiedział Czaja.

ZOBACZ WIDEO Kim Jason Doyle będzie za 20 lat? Prawdopodobnie najgrubszym facetem jakiego widzieliście

Jak ocenisz reakcję kibiców ROWu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (83):

 • karol3414 Zgłoś
  Mniejsza o reakcje kibiców, ale samo pytanie Mrozka było bardzo nie na miejscu. Jak chciał, to mógł je zadać przy podpisywaniu kontraktu albo wręcz dać Czai do zrozumienia wtedy, że
  Czytaj całość
  nie chce aby mu się Rempała pokazywał w parkingu.
  • kibic stali 1 Zgłoś
   a skad ten kuglarz wie kto ma racje . generalnie szombierski jest jaki jest ale moze ma jakies info w sprawie tego wasatego wodzireja .
   • RECON_1 Zgłoś
    Dlaczego mój wpis został usunięty? Zabolała prawda ze mrozek zamiast lagodzic stosunki miedzy oboma klubami to takim zachowaniem godnym dyrektora pgr'u tylko je zaognia?a sam czaja dzięki
    Czytaj całość
    wlasnie rempale i jego dilnikom odjechał najlepszy sezon jaki senior.
    Wszystkie komentarze (83)

    Komentarze (83)

     Wszystkie komentarze (83)
     PRZEJDŹ NA WP.PL