WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Wybrzeże - Unia Tarnów. Od lewej: Aureliusz Bieliński, Artur Czaja, Kacper Gomólski, Artur Mroczka.

Prezes ROW-u zapytał Artura Czaję o Jacka Rempałę. Odpowiedź uradowała kibiców

Marcin Karwot
Marcin Karwot
Na prezentacji ROW-u Rybnik, Krzysztof Mrozek zapytał Artura Czaję, czy jego mechanik Jacek Rempała, będzie z nim przyjeżdżać na mecze. - Nie - odparł Czaja, a rybnicka publiczność nagrodziła go oklaskami.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Jacek Rempała przygotowuje silniki dla Artura Czai od 2016 roku. Wychowanek Włókniarza Częstochowa bardzo chwali sobie współpracę z tunerem. Przejście 23-latka do ROW-u Rybnik postawiło jednak znak zapytania dla dalszej współpracy. Wszyscy pamiętają tragiczny wypadek syna Jacka, Krystiana Rempały na torze w Rybniku. Prezes śląskiego klubu, Krzysztof Mrozek bezpośrednio po wydarzeniu wspierał rodzinę żużlowca. Po śmierci stosunki uległy pogorszeniu. Wszystko przez oskarżenia klanu Rempałów pod adresem Mrozka i Kacpra Woryna, który brał udział w karambolu z młodym Rempałą.

Sobotnia prezentacja ROW-u pokazała, że rany się nie zagoiły. Wystarczyło pytanie prezesa Mrozka skierowane do Czai. - Czy będziesz przyjeżdżał na mecze z Jackiem Rempałą - zwrócił się działacz do zawodnika, a kiedy ten odparł, że nie, to widownia zaczęła bić brawo. Trudno to pochwalać, ale kibice najwyraźniej nie mogą zapomnieć seniorowi Rempale tych wszystkich gorzkich słów pod adresem ROW-u, Mrozka i Woryny. Zwłaszcza, że prezes stanął na głowie, by pomóc Rempale.

Dodajmy, że Czaja, mimo przejścia do ROW-u, będzie dalej korzystał z usług tunera Rempały. Żużlowiec zdradził na prezentacji, że do jego dyspozycji będzie silnik od innego mechanika, ale nazwiska nie chciał zdradzić. - Tunera nie zmieniałem, bo silniki mi odpowiadały. Robiliśmy zmiany. Te rzeczy, które jechały oczywiście zostawiliśmy i odnowiliśmy. Dokupiłem też jeden silnik. Myślę, że może być jeszcze lepiej niż w zeszłym roku - powiedział Czaja.

ZOBACZ WIDEO Kim Jason Doyle będzie za 20 lat? Prawdopodobnie najgrubszym facetem jakiego widzieliścieJak ocenisz reakcję kibiców ROWu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (83):

    Pokaż więcej komentarzy (80)
    PRZEJDŹ NA WP.PL