Najnowsze Wyniki/Kalendarz
prezes Krzysztof Mrozek z zawodnikami ROW-uWP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: prezes Krzysztof Mrozek z zawodnikami ROW-u

ROW i prezes Mrozek nie powinni odpuścić Szombierskiemu. To była gruba przesada

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Michał Kugler krytykuje Rafała Szombierskiego za wpis na temat Krzysztofa Mrozka, któremu zarzucił, że ten kupuje działki za miejskie pieniądze. - Przesadził i to grubo. ROW nie powinien tego tak zostawić - komentuje były wiceprezes Stali Gorzów.

- Brak mi słów. Padły bardzo poważne zarzuty. Ktoś został przecież posądzony o działania, które w świetle prawa są karalne - komentuje Michał Kugler. - Prezes Mrozek wiele razy udowadniał, że dla ROW-u zrobi wszystko, więc w tym przypadku stoję po jego stronie. Źle się czyta takie opinie ze strony zawodnika, który przez wiele lat jeździł w rybnickim klubie i korzystała z jego dobrodziejstw - dodaje były wiceprezes Stali Gorzów.

Kugler zauważa, że Rafał Szombierski uderzył wprawdzie bezpośrednio w prezesa ROW-u Rybnik, ale rykoszetem oberwał także cały klub, jego sponsorzy i również kibice. - Tak w ogóle to kiepsko, że to wszystko "wylało" się w mediach społecznościowych. Facebook to nie jest odpowiednie miejsce do komunikowania takich oskarżeń - podkreśla. - Na miejscu ROW-u tak bym tej sprawy nie zostawił - dodaje.

- Krzysztof Mrozek wykonał w ostatnich miesiącach sporo pracy, walcząc o dobre imię swojego klubu. Stał się wizytówką ROW-u, więc Rafał Szombierski uderzył nie tylko w niego, ale w całe rybnickie środowisko, które z działaniami prezesa się utożsamia. Takich rzeczy nie można puszczać płazem i dawać na to przyzwolenia. Są odpowiednie instytucje prawne, które powinny się tym zająć - podsumowuje Kugler.

ZOBACZ WIDEO Falubaz przespał okres transferowy. "Za późno się zorientowali, że trzeba działać"Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy zgadzasz się z Michałem Kuglerem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (22):

 • RECON_1 Zgłoś
  Ciekawe tylko skąd szuminie taki pomysl wpadł do głowy...znikad takie rzeczy się nie biorą,cos słyszał ale nie doslyszal czy może skutek sobotniego wieczoru w polaczeniu z jakimiś
  Czytaj całość
  salami do mroźna.
  • Time vel Netto Zgłoś
   Jak się rzuca takie pomówienia , to trzeba mieć twarde dowody . Są dwie możliwości Szombierski takie dowody ma albo jest k...nem ? Ja obstawiam to drugie .
   • siber Zgłoś
    ""ROW i prezes Mrozek nie powinni odpuścić Szombierskiemu. To była gruba przesada"". Panie Kugler " Ekspercie od siedmiu boleści " ,zajmnij się swoimi sprawami . To nie przystoi
    Czytaj całość
    wpier..lanie się w nie swoje sprawy siejąc zamęt . Co zrobi p. Mrozek to jego sprawa . Pan niech zamknie jadaczkę ,bo jako ekspert jesteś goowno wart .
    Wszystkie komentarze (22)

    Komentarze (22)

     Wszystkie komentarze (22)
     PRZEJDŹ NA WP.PL