Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Jeleniewski i Oskar Bober z władzami Miasta Lublin oraz województwa LubelskiegoWP SportoweFakty / Michał Mielnik / Daniel Jeleniewski i Oskar Bober z władzami Miasta Lublin oraz województwa Lubelskiego.

Speed Car Motor Lublin rozpoczyna zgrupowanie w Gorican

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W środę Speed Car Motor Lublin rozpoczyna zgrupowanie w chorwackim Gorican. Tym samym żużlowcy lubelskiego zespołu dołączą do innych zawodników, którzy pierwszy raz w tym roku wyjechali na tor żużlowy.

W naszym kraju warunki pogodowe poprawiają się z dnia na dzień, jednak nie są wciąż idealne, aby rozpocząć jazdę na wszystkich torach ligowych. Z bardzo dobrej pogody w Chorwacji korzysta coraz więcej zawodników. W Gorican trenują już zawodnicy Grupa Azoty Unii Tarnów oraz Martin Vaculik. We wtorek dołączą do nich wszyscy zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. - Mieszkamy w takiej części Europy, że ta zima co roku trzyma nas długo, więc wyjeżdżamy do Chorwacji, gdzie będziemy gościć na prywatnym torze pana Pavlicia. Wtedy zobaczymy jak nasi zawodnicy są przygotowani do sezonu. Zgrupowanie potrwa około trzech dni - powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej menedżer Piotr Więckowski.

Bardzo dobrą informacją dla lubelskich kibiców jest to, że na zgrupowanie do Gorican udadzą się wszyscy zawodnicy Motoru, łącznie z Samem Mastersem, który 14 stycznia złamał kość piszczelową podczas 4. rudny Indywidualnych Mistrzostw Australii. Australijczyk jest już gotowy do sezonu i będzie trenował razem ze swoją nową drużyną.

ZOBACZ WIDEO Wypadek Tomasza Golloba wstrząsnął Polską. "To najważniejszy wyścig w jego życiu"

Czy Sam Masters będzie jednym z liderów Speed Car Motoru Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (24):

Wszystkie komentarze (24)

Komentarze (24)

    Wszystkie komentarze (24)
    PRZEJDŹ NA WP.PL