Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Patryk Dudek w Grand PrixWP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Patryk Dudek w Grand Prix

Poniedziałek na torze: Pierwszy wyjazd Patryka Dudka. Zawodnicy GKM-u wybrali się do Gniezna

Kamil Tecław
Kamil Tecław
Patryk Dudek po długim okresie wyczekiwania odbył pierwszy trening w tym roku. Wicemistrz świata kręcił próbne kółka na torze w Gdańsku. W poniedziałek zawodnicy szlifowali formę również w Gnieźnie.

Spory tłok na torze w Gdańsku. Trenował Patryk Dudek

Sezon 2018 zbliża się dużymi krokami. Ostatni atak zimy znów opóźnił wyjazd na tor większości klubów w Polsce, dlatego zawodnicy szukają możliwości treningów na każdym dostępnym obiekcie, gdzie nawierzchnia pozwala na bezpieczną jazdę. Spore oblężenie przeżył w poniedziałek tor w Gdańsku. Oprócz reprezentantów miejscowej drużyny, nad morzem zjawiła się pokaźna grupa gości.

Z zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk próbne kółka kręcili Michał Szczepaniak, Oskar Fajfer, Dominik Kossakowski, Karol Żupiński i Marcin Turowski

Sprzyjające warunki na gdańskim torze wykorzystał Patryk Dudek, dla którego był to pierwszy w tym roku wyjazd na tor. Oprócz wicemistrza świata na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego zameldowało się dwóch innych reprezentantów Falubazu Zielona Góra - Michael Jepsen Jensen i Jacob Thorssell.


Premierowe jazdy na żużlowym torze w tym roku zaliczył nad morzem Leon Madsen. Duńczyk nie trenował w ubiegłym tygodniu w Częstochowie ze swoją drużyną. Treningi w swoim rodzinnym mieście kontynuuje Krystian Pieszczek, który próbne kółka w Gdańsku kręcił też w niedzielę.

Na gdańskim owalu trenowali również Renat Gafurow, Wiaczesław Monachow, Wiaczesław Rogozin oraz Iwan Bolszakow. Kolejne treningi na stadionie im. Zbginiewa Podleckiego odbędą się w środę i czwartek o godzinie 13:00. Wszystko wskazuje na to, że nie odbędzie się zaplanowany na czwartek trening punktowany z MRGARDEN GKM-em Grudziądz.

Czy Patryk Dudek zdobędzie w sezonie 2018 medal IMŚ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL