WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Patryk Dudek w Grand Prix

Poniedziałek na torze: Pierwszy wyjazd Patryka Dudka. Zawodnicy GKM-u wybrali się do Gniezna

Kamil Tecław
Kamil Tecław

Dwie sesje treningowe w Gnieźnie. Byli też ekstraligowi goście

W poniedziałek na gnieźnieńskim torze odbyły się pierwsze treningi po zimowej przerwie. W porannej sesji, która trwała około dwie godziny wzięło udział sześciu zawodników Car Gwarant Startu oraz jeden gość - wychowanek klubu Kacper Gomólski.

Popołudniu do zespołu Piotra Szymki dołączyli zawodnicy ekstraligowego MRGARDEN GKM-u - Krzysztof Buczkowski i Artiom Łaguta, którzy wcześniej trenowali w Niemczech. W Grodzie Lecha pojawili się również obcokrajowiec Car Gwarant Startu - Oliver Berntzon oraz młodzieżowiec Orła Łódź - Mateusz Błażykowski.

Optymistyczne wieści z Gorzowa. Robert Chmiel wyjechał na tor w Rybniku

Wszystko wskazuje na to, że warkot żużlowych motocykli zagości niedługo do Gorzowa. W poniedziałek rozpoczęły się pierwsze prace związane z przygotowaniem nawierzchni na stadionie im. Edwarda Jancarza do pierwszych treningów.

Stan toru w Zielonej Górze nie pozwala jeszcze na odbycie próbnych jazd, dlatego zespół Falubazu szuka innych lokalizacji do treningów. We wtorek ekipa z Grodu Bachusa zawita do Gniezna.

We wtorek pierwszy oficjalny trening w tym roku ma się odbyć w Rybniku. W poniedziałek nawierzchnie rybnickiego toru sprawdzał już Robert Chmiel.

ZOBACZ WIDEO Wypadek Tomasza Golloba wstrząsnął Polską. "To najważniejszy wyścig w jego życiu"Czy Patryk Dudek zdobędzie w sezonie 2018 medal IMŚ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL