Najnowsze Wyniki/Kalendarz
zawodnicy w trakcie meczu TŻ Ostrovia - Speed Car Motor WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: zawodnicy w trakcie meczu TŻ Ostrovia - Speed Car Motor

Będzie wielki powrót do Ostrowa i gwiazda z Grand Prix? Prezes szykuje niespodzianki dla kibiców

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Sezon żużlowy w Ostrowie Wielkopolskim na rozpocząć memoriał Rifa Saitgariejewa. Organizatorzy myślą, jak przeciągnąć na te zawody dużą liczbę kibiców. Prezes Radosław Strzelczyk ma dwa pomysły. Magnsem mają być nazwiska uczestników.

Na razie wiemy, że memoriał Rifa Saitgariejewa mamy zobaczyć rywalizację MDM Komputery TŻ Ostrovii i reprezentacji Rosji. - Jeszcze chwila i zaczniemy podawać nazwiska uczestników - mówi nam prezes Radosław Strzelczyk.

Zbyt wielu niespodzianek nie należy się spodziewać. Po stronie Ostrovii pojadą żużlowcy, których klub zakontraktował na sezon 2018. W reprezentacji Rosji można spodziewać się żużlowców zza wschodniej granicy, którzy znajdują się w kadrze ekipy Mariusza Staszewskiego. Dużą atrakcją dla ostrowskich fanów powinien być zwłaszcza występ Marka Kariona. Działacze zamierzają jednak zaskoczyć kibiców. W głowie mają dwa pomysły.

- Chcielibyśmy, żeby do Ostrowa przyjechała jedna z gwiazd cyklu Grand Prix, która mogłaby wystartować w barwach reprezentacji Rosji - tłumaczy prezes Radosław Strzelczyk. - Rozmowy trwają i niebawem poinformujemy o ich efektach - dodaje szef Ostrovii.

Druga niespodzianka miałaby dotyczyć również składu reprezentacji Rosji. Ostrowianie chcą, żeby przy okazji memoriału do Ostrowa przyjechał żużlowiec, który w przeszłości był przez wiele lat reprezentantem klubu. - To ktoś naprawdę dobrze znany w Ostrowie. Jestem ciekaw, czy nasi kibice domyślą się o kogo chodzi - zastanawia się działacz.

Radosław Strzelczyk nie chce zdradzić nazwiska żużlowca, ale zapewnia, że w tym przypadku wszystko jest na dobrej drodze. Szczegóły powinniśmy poznać niebawem. Memoriał Rifa Saitgariejewa odbędzie się 2 kwietnia.

ZOBACZ WIDEO Wypadek Tomasza Golloba wstrząsnął Polską. "To najważniejszy wyścig w jego życiu"TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy mecz z reprezentacją Rosji to dobra formuła dla memoriału Rifa Saitgariejewa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL