Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Brady Kurtz (kask czerwony) szaleje na torze w Rybniku WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Brady Kurtz (kask czerwony) szaleje na torze w Rybniku.

Znana pełna lista startowa turnieju pożegnalnego Simona Steada w Sheffield

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Simon Stead pochwalił się skompletowaniem pełnej listy startowej turnieju pożegnalnego, który odbędzie się w niedzielę 25 marca w Sheffield. Na Owlerton Stadium wystąpi m.in. mistrz świata i uczestnicy cyklu Grand Prix.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Simon Stead poinformował, że do obsady zawodów "SS The Last Lap" dołączyli Lasse Bjerre, Todd Kurtz, Aaron Summers, Jacob Thorssell i jako rezerwowy Jack Smith.

Na Owlerton Stadium zjawi się tym samym zacny zestaw zawodników. Wcześniej udział w turnieju potwierdzili m.in. Jason Doyle, Chris Holder, Martin Vaculik, Niels Kristian Iversen i jedyny Polak w stawce - Krystian Pieszczek. Nie zabraknie zawodników, którzy mają spore doświadczenie z jazdy na brytyjskich torach i byłych kolegów bohatera wieczoru ze wspólnej jazdy w kilku drużynach na przestrzeni lat.

Przypomnijmy, że turniej w Sheffield będzie oficjalnym pożegnaniem z torem Steada, który po raz ostatni startował na żużlu w sezonie 2016. W minionym roku Brytyjczyk był menadżerem Sheffield Tigers, z którym wygrał Championship. Od tego sezonu objął także tę samą funkcję w występującym w Premiership Leicester Lions. Właśnie w tym zespole będzie startować wspomniany Pieszczek.

WP SportoweFakty zapraszają na relację tekstową LIVE z niedzielnych zawodów. Ich początek zaplanowano na godzinę 17:00 polskiego czasu.

Uczestnicy:
Jason Doyle
Hans Andersen
David Bellego
Lasse Bjerre
Chris Harris
Chris Holder
Kyle Howarth
Niels Kristian Iversen
Peter Kildemand
Daniel King
Todd Kurtz
Sam Masters
Krystian Pieszczek
Aaron Summers
Jacob Thorssell
Martin Vaculik
Jack Smith (rezerwowy)

ZOBACZ WIDEO Kapitalne ściganie na torze w Daugavpils!TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy będziesz śledził w niedzielę relację z turnieju Simona Steada w Sheffield?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL