Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Alex Zgardziński i Matej Zagar W tle Michał Gruchalski WP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Na zdjęciu: Alex Zgardziński i Matej Zagar. W tle Michał Gruchalski

Zmiany w terminarzu PGE Ekstraligi. Cztery mecze w innych terminach

Dawid Borek
Dawid Borek
W najnowszym komunikacie przedstawiciele PGE Ekstraligi poinformowali o zmianie terminów czterech spotkań. Chodzi o mecze piątej, siódmej i ósmej kolejki rozgrywek.

Zgodnie z komunikatem PGE Ekstraligi, zaplanowane na 6 maja spotkanie między MRGARDEN GKM-em Grudziądz a Cash Broker Stalą Gorzów odbędzie się dwa dni wcześniej - 4 maja. Odwrotną roszadę zastosowano w przypadku meczu Falubazu Zielona Góra z Get Well Toruń. Zamiast 4 maja, do pojedynku zielonogórsko-toruńskiego dojdzie 6 maja.

To nie jedyne zmiany w terminarzu PGE Ekstraligi. Przedstawiciele rozgrywek potwierdzili wymianę terminów starć między Betardem Spartą Wrocław a MRGARDEN GKM-em Grudziądz. Po roszadzie do pierwszego spotkania między tymi zespołami dojdzie 27 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, natomiast 10 czerwca drużyny rozegrają rewanż, tym razem na domowym obiekcie żółto-niebieskich.

Przypomnijmy, że wcześniej PGE Ekstraliga poinformowała o godzinach meczów I i II rundy DMP. Sezon oficjalnie otworzy starcie Grupy Azoty Unii Tarnów z Falubazem Zielona Góra, które odbędzie się 6 kwietnia. Jego początek zaplanowano na godzinę 19:30.

ZOBACZ WIDEO Gorące ambasadorki One Sport, czyli SEC GirlsTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Grupa Azoty Unia na inaugurację pokona Falubaz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL