Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Alex Zgardziński i Matej Zagar W tle Michał GruchalskiWP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Na zdjęciu: Alex Zgardziński i Matej Zagar. W tle Michał Gruchalski

Zmiany w terminarzu PGE Ekstraligi. Cztery mecze w innych terminach

Dawid Borek
Dawid Borek
W najnowszym komunikacie przedstawiciele PGE Ekstraligi poinformowali o zmianie terminów czterech spotkań. Chodzi o mecze piątej, siódmej i ósmej kolejki rozgrywek.

Zgodnie z komunikatem PGE Ekstraligi, zaplanowane na 6 maja spotkanie między MRGARDEN GKM-em Grudziądz a Cash Broker Stalą Gorzów odbędzie się dwa dni wcześniej - 4 maja. Odwrotną roszadę zastosowano w przypadku meczu Falubazu Zielona Góra z Get Well Toruń. Zamiast 4 maja, do pojedynku zielonogórsko-toruńskiego dojdzie 6 maja.

To nie jedyne zmiany w terminarzu PGE Ekstraligi. Przedstawiciele rozgrywek potwierdzili wymianę terminów starć między Betardem Spartą Wrocław a MRGARDEN GKM-em Grudziądz. Po roszadzie do pierwszego spotkania między tymi zespołami dojdzie 27 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, natomiast 10 czerwca drużyny rozegrają rewanż, tym razem na domowym obiekcie żółto-niebieskich.

Przypomnijmy, że wcześniej PGE Ekstraliga poinformowała o godzinach meczów I i II rundy DMP. Sezon oficjalnie otworzy starcie Grupy Azoty Unii Tarnów z Falubazem Zielona Góra, które odbędzie się 6 kwietnia. Jego początek zaplanowano na godzinę 19:30.

ZOBACZ WIDEO Gorące ambasadorki One Sport, czyli SEC Girls

Czy Grupa Azoty Unia na inaugurację pokona Falubaz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL