Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Drużyna Speed Car Motoru Lublin Materiały prasowe / Robimy Marketing / Przemysław Gąbka / Drużyna Speed Car Motoru Lublin

Wyjazd Speed Car Motoru do Gorican okiem kamery (wideo)

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Korzystając z bardzo dobrych warunków atmosferycznych w chorwackim Gorican, Speed Car Motor Lublin udał się na trzydniowe zgrupowanie. To wszystko uchwyciła klubowa kamera lubelskiej drużyny.

Zima w naszym kraju utrzymuje się dość długo. W Lublinie przez ostatnie dwa tygodnie leżało ok. 30 cm śniegu i nie było warunków, aby odbyły się pierwsze w tym sezonie jazdy na stadionie przy Al. Zygmuntowskich 5. Korzystając z okazji, że w Goričan panowała wiosna i warunki atmosferyczne umożliwiały trenowanie na torze, wszyscy zawodnicy Speed Car Motoru Lublin udali się do Chorwacji. 

Od 14 do 16 marca żużlowcy Motoru trenowali bardzo intensywnie i wykorzystywali każdą możliwą chwilę, aby pojeździć. Materiał wideo z całego trzydniowego pobytu w Chorwacji przygotowała ekipa MotorTV - klubowej telewizji Speed Car Motoru Lublin. TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy Speed Car Motor Lublin awansuje do fazy play-off Nice 1. Ligi Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL