Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Denis Zieliński z Get Well ToruńWP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Na zdjęciu: Denis Zieliński z Get Well Toruń

Niespodzianka na egzaminie w Grudziądzu. Talent z Torunia będzie nowym juniorem GKM-u!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Uważany za spory talent Denis Zieliński miał zostać nowym juniorem klubu z Torunia. Wszystko wskazuje jednak na to, że tak się nie stanie. Żużlowiec najprawdopodobniej będzie jeździć w GKM-ie Grudziądz. Jak do tego doszło?

W piątek na torze w Grudziądzu odbył się egzamin na licencję "Ż". Mamy niespodziankę, bo GKM na swojej stronie informuje, że w barwach miejscowego zespołu przystąpił do niego... Denis Zieliński, który od 2016 roku trenował w toruńskim klubie i był uważany przez niektórych za spory talent.

- Ten utalentowany chłopak pojawił się w ostatnich tygodniach na dwóch treningach naszej drużyny - mówi nam Zdzisław Cichoracki, członek rady nadzorczej MRGARDEN GKM-u Grudziądz. - Robert Kościecha porozmawiał z trenerem Robertem Kempińskim i spytał, czy Denis może u nas pojeździć. Wyraziliśmy zgodę. Po drugim treningu młody zawodnik poprosił o spotkanie z zarządem klubu - wyjaśnia Cichoracki.

Podczas spotkania padła zaskakująca propozycja, na którą grudziądzanie natychmiast przystali. - Denis zapytał, czy mógłby jeździć w Grudziądzu. U nas od razu pojawiła się wątpliwość, bo znamy regulamin i wiemy, jak wygląda sytuacja, kiedy jest ustalona przynależność klubowa. Traktowaliśmy go jako zawodnika klubu z Torunia, ale okazało się, że jest inaczej. Żużlowiec przedstawił dokument, z którego wynika, że jest wolnym zawodnikiem. W związku z tym postanowiliśmy, że bierzemy go pod swoje skrzydła. Dziś przystąpił go egzaminu w naszych barwach - podsumowuje Cichoracki.

Wyniki egzaminu będą znane w przyszłym tygodniu. Warto również dodać, że Denisowi Zielińskiemu w Grudziądzu towarzyszył w piątek trener Robert Kościecha.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne promo 2018 PZM Warsaw FIM SGP of PolandPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy GKM słusznie wziął Zielińskiego pod swoje skrzydła?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (92):

 • yes Zgłoś
  Zieliński pewnie żużla nie podbije - przynajmniej w najbliższym czasie...
  • Henryk Zgłoś
   Niezły "numerant" z tego Denisa Zielińskiego.
   • miroslaw998 Zgłoś
    Będzie z nim podobnie jak z obsrańcami z Polonii Bydgoszcz. Gwiazdy nic nie znaczące i w tle Kościecha. Skoro to sprawa z 2017 roku to oznacza się już wcześniej asekurował się
    Czytaj całość
    "zaklepując" stosowną umowę z obsrańcem.Kłania się tu casus Jana Ząbika i dawnych lat jak to do tego samego klubu poszedł za nim ...Piotr Baron. Różnica że Ząbik ma wielu wychowanków a Kościecha poza swoistą "atmosferą" sam kalecząc ten sport nie wychował nikogo. Dla mnie to oferma nie potrafiąca nic innego jak "kręcenie" się przy żużlu.
    Wszystkie komentarze (92)

    Komentarze (92)

    ×
     Wszystkie komentarze (92)
     PRZEJDŹ NA WP.PL