WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Edward Mazur w kasku żółtym

Edward Mazur: Bardzo potrzebna jest mi w tej chwili stabilizacja

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W środę Wilki Krosno poinformowały, że nowym zawodnikiem klubu został Edward Mazur. 25-letni wychowanek Unii Tarnów po rocznej przygodzie w Stali Rzeszów postanowił zmienić otoczenie.

Niespełna tydzień temu w rozmowie z naszym portalem Edward Mazur  mówił, że klub w którym będzie startował w 2019 roku będzie jego szóstym lub siódmym, a ma dopiero 25 lat. Wychowanek tarnowskiej Unii nie ukrywa, że chce postawić na stabilizację i liczy, że w Krośnie ją znajdzie.

- Bardzo potrzebna jest mi w tej chwili stabilizacja. Myślę, że w Krośnie będzie wszystko tak jak należy. Będę się starał wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafię - powiedział w rozmowie z telewizją klubową.

Po wycofaniu się z rozgrywek ligowych KSM-u to właśnie Wilki Krosno będą startować w 2. Lidze Żużlowej. Mazur uważa, że założenie nowego klubu było słuszną decyzją. - Bardzo ciekawy pomysł, aby stworzyć nowy klub. Cieszę się, że mogę brać udział w czymś takim. Myślę, że kibicom dostarczymy sporo emocji w przyszłym sezonie - zakończył Edward Mazur.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"


KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy Edward Mazur będzie liderem Wilków Krosno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):