WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Edward Mazur w kasku żółtym

Edward Mazur: Bardzo potrzebna jest mi w tej chwili stabilizacja

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W środę Wilki Krosno poinformowały, że nowym zawodnikiem klubu został Edward Mazur. 25-letni wychowanek Unii Tarnów po rocznej przygodzie w Stali Rzeszów postanowił zmienić otoczenie.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Niespełna tydzień temu w rozmowie z naszym portalem Edward Mazur  mówił, że klub w którym będzie startował w 2019 roku będzie jego szóstym lub siódmym, a ma dopiero 25 lat. Wychowanek tarnowskiej Unii nie ukrywa, że chce postawić na stabilizację i liczy, że w Krośnie ją znajdzie.

- Bardzo potrzebna jest mi w tej chwili stabilizacja. Myślę, że w Krośnie będzie wszystko tak jak należy. Będę się starał wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafię - powiedział w rozmowie z telewizją klubową.

Po wycofaniu się z rozgrywek ligowych KSM-u to właśnie Wilki Krosno będą startować w 2. Lidze Żużlowej. Mazur uważa, że założenie nowego klubu było słuszną decyzją. - Bardzo ciekawy pomysł, aby stworzyć nowy klub. Cieszę się, że mogę brać udział w czymś takim. Myślę, że kibicom dostarczymy sporo emocji w przyszłym sezonie - zakończył Edward Mazur.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o Unii Tarnów: "Musiałem odejść. Gdybym został, to musiałbym zakończyć karierę"

Czy Edward Mazur będzie liderem Wilków Krosno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL