Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martin VaculikWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Martin Vaculik

Leicester Lions potwierdza. Martin Vaculik ze złamaną kostką

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Jak podała oficjalna strona drużyny Leicester Lions, szefowie klubu zostali w piątek poinformowani o tym, że Martin Vaculik doznał złamania kostki. To fatalna wiadomość również dla Cash Broker Stali Gorzów.

Do zdarzenia doszło w pierwszym biegu meczu Swindon Robins - Leicester Lions. W kolizji brali udział Michael Palm Toft, Nick Morris i Martin Vaculik. Bez szwanku z wypadku wyszedł jedynie Morris. Palm Toft skręcił nogę, a Vaculika przewieziono do szpitala.

Szefowie Leicester Lions w piątek otrzymali informację, że Słowak doznał złamania kostki i czeka go kilka tygodni przerwy. - Szczegóły dotyczące kontuzji Martina Vaculika są nieco niedokładne, dlatego czekamy na kolejne wiadomości - powiedział współpromotor drużyny, Damien Bates.

- Jest to duży cios, zarówno dla całej drużyny, jak i dla Martina Vaculika. Jestem pewien, że każdy kibic z Leicester życzy mu dobrze - dodał Bates.

Klubowi działacze muszą rozejrzeć się za zawodnikami, którzy mogliby zastąpić kontuzjowanych Vaculika i Palm Tofta. Nie będą mieli jednak na to zbyt dużo czasu, ponieważ już w poniedziałek (16 kwietnia) podejmą Somerset Rebels.

Polska drużyna Martina Vaculika, a więc Cash Broker Stal Gorzów, również znalazła się w mało komfortowej sytuacji. Podopieczni Stanisława Chomskiego w niedzielę pojadą do Leszna na mecz z tamtejszą Fogo Unią.

ZOBACZ WIDEO Gorące ambasadorki One Sport, czyli SEC Girls

Czy Cash Broker Stal Gorzów powinna poszukać zastępstwa za Słowaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (36):

Wszystkie komentarze (36)

Komentarze (36)

    Wszystkie komentarze (36)
    PRZEJDŹ NA WP.PL