WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Grzegorz Walasek (z lewej) w meczu Get Well - GKM

Stal dogadała się z Get Well Toruń. Grzegorz Walasek wypożyczony do Gorzowa!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Przerwa w startach Martina Vaculika może potrwać nawet dwa miesiące. W związku z tym Cash Broker Stal od razu zaczęła szukać zastępstwa dla Słowaka. Gorzowianie doszli do porozumienia z Get Well Toruń w sprawie wypożyczenia Grzegorza Walaska!

Cash Broker Stal Gorzów dograła szczegóły wypożyczenia z Get Well Toruń i warunki współpracy z samym zawodnikiem. Wszystkie strony złożyły także podpisy pod dokumentami, a te trafiły do PGE Ekstraligi i zostały już zaakceptowane. Do występu Grzegorza Walaska w Lesznie brakuje tylko oficjalnego komunikatu ze strony PZM, którego w Gorzowie spodziewają się jeszcze w sobotę.

Gorzowianie wybrali Walaska, bo uznali, że z wszystkich dostępnych na rynku opcji, ta była zdecydowanie najlepsza. Działacze Stali nie ukrywają, że są bardzo wdzięczni prezes Ilonie Termińskiej, która nie robiła żadnych problemów z wypożyczeniem zawodnika. Oba kluby do porozumienia doszły w ekspresowym tempie. 

Zwrot akcji w sprawie Walaska jest zaskakujący. Do tej pory wydawało się, że zawodnik trafi z Torunia do jednego z czołowych klubów Nice 1.LŻ. Stal znalazła się jednak w trudnej sytuacji po kontuzji Martina Vaculika i była bardzo zdeterminowana, żeby zastąpić jak najszybciej Słowaka.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne intro PGE Ekstraligi 2018

Czy wypożyczenie Grzegorza Walaska to dobry ruch Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (131):

    Pokaż więcej komentarzy (128)
    PRZEJDŹ NA WP.PL