WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Grzegorz Walasek (z lewej) w meczu Get Well - GKM

Stal dogadała się z Get Well Toruń. Grzegorz Walasek wypożyczony do Gorzowa!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Przerwa w startach Martina Vaculika może potrwać nawet dwa miesiące. W związku z tym Cash Broker Stal od razu zaczęła szukać zastępstwa dla Słowaka. Gorzowianie doszli do porozumienia z Get Well Toruń w sprawie wypożyczenia Grzegorza Walaska!

Cash Broker Stal Gorzów dograła szczegóły wypożyczenia z Get Well Toruń i warunki współpracy z samym zawodnikiem. Wszystkie strony złożyły także podpisy pod dokumentami, a te trafiły do PGE Ekstraligi i zostały już zaakceptowane. Do występu Grzegorza Walaska w Lesznie brakuje tylko oficjalnego komunikatu ze strony PZM, którego w Gorzowie spodziewają się jeszcze w sobotę.

Gorzowianie wybrali Walaska, bo uznali, że z wszystkich dostępnych na rynku opcji, ta była zdecydowanie najlepsza. Działacze Stali nie ukrywają, że są bardzo wdzięczni prezes Ilonie Termińskiej, która nie robiła żadnych problemów z wypożyczeniem zawodnika. Oba kluby do porozumienia doszły w ekspresowym tempie. 

Zwrot akcji w sprawie Walaska jest zaskakujący. Do tej pory wydawało się, że zawodnik trafi z Torunia do jednego z czołowych klubów Nice 1.LŻ. Stal znalazła się jednak w trudnej sytuacji po kontuzji Martina Vaculika i była bardzo zdeterminowana, żeby zastąpić jak najszybciej Słowaka.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne intro PGE Ekstraligi 2018Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy wypożyczenie Grzegorza Walaska to dobry ruch Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (131):

    Pokaż więcej komentarzy (128)
    PRZEJDŹ NA WP.PL