WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Chris Holder, Jack Holder

Chris Holder: Plotki na mój temat to totalne bzdury

Konrad Marzec
Konrad Marzec
Chris Holder zachwycił w sobotni wieczór toruńską publiczność i odniósł się także do plotek na swój temat. - To były totalne bzdury - podkreśla, choć nie do końca wiadomo o co chodzi, bo przecież pisano o braku wizy i paszporcie, a on to potwierdził.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

W sprawie Chrisa Holdera wśród kibiców sprzyjających Get Well Toruń panuje obecnie uczucie ulgi. Zanim zawodnik pojawił się na Motoarenie, pomiędzy osobami związanymi z żużlem zawrzała dyskusja na temat powodów, dla których Australijczyk opuścił start PGE Ekstraligi. Mówiono o braku wizy i paszporcie. Zainteresowany to potwierdził, ale dodał coś jeszcze.

- Wszystkie te plotki na mój temat to kompletne bzdury. Nie miałem paszportu, to wszystko. Chciałem przyjechać, ale bez dokumentów to było po prostu niemożliwe - mówi stanowczo Australijczyk. - Faktycznie życie ostatnio nieco zwariowało, ale to już tylko i wyłącznie moje sprawy - dodaje, choć całkiem niedawno opowiadał na speedwaygp.com o swoich rodzinnych perypetiach.

Wygląda na to, że tematy wykraczające poza sport w przypadku zawodnika Get Well powoli jednak odchodzą do lamusa. Dwanaście punktów Holdera pomogło znacząco torunianom wygrać 47:43 z Betardem Spartą Wrocław i jeśli taka forma się utrzyma, to wówczas będziemy mówić głównie o nowym-starym liderze Aniołów.

ZOBACZ WIDEO Motocykl żużlowy podczas meczu

Czy Get Well Toruń sięgnie po medal w sezonie 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (78):

    Pokaż więcej komentarzy (75)
    PRZEJDŹ NA WP.PL