WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Na zdjęciu: Oleg Michaiłow

Łotewski junior zaszokowany po kapitalnym występie. "Nagle stałem się liderem tej drużyny"

Michał Konarski
Michał Konarski
Komplet punktów w pięciu startach to dorobek znakomity nawet dla lidera danej ekipy. Gdy jednak nastoletni junior dokonuje takiego wyczynu, jest to sprawa bez precedensu.

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

Przed meczem w Daugavpils to raczej goście byli stawiani w roli faworyta. Drużyna z Łotwy nie jest już tak mocna, jak w latach poprzednich. Dodatkowo na inaugurację doznała srogiej klęski w Gnieźnie. Rybniczanie z kolei chcą jak najszybciej wrócić w szeregi ekstraligowców po ubiegłorocznym spadku.

Niedzielne spotkanie wygrał Lokomotiv. To jeszcze żadna sensacja. Jednak za taką należy już uznać występ miejscowego juniora, który zdobył komplet punktów! - To dla mnie wielka niespodzianka. Nagle stałem się liderem tej drużyny i ciężko aż w to uwierzyć. Spotkanie było dla nas trudne, bo rywal wymagający. Włożyłem wielki wysiłek i opłaciło się. Wykonałem dobrą robotę - powiedział Oleg Michaiłow.

Nie da się ukryć, że w Daugavpils jest istna twierdza. Nawet gdy gospodarze mają słabszy skład, wygranie tam graniczy z cudem. Czy to efekt nawierzchni? - Raczej nie, tor jest dla wszystkich równy. Dużo na nim trenujemy i dopasowujemy sprzęt. Potem to procentuje podczas spotkań ligowych - wytłumaczył młodzieżowiec.

ZOBACZ WIDEO Gorące ambasadorki One Sport, czyli SEC Girls


Czy Michaiłow to talent na miarę Lebiediewa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (22):

    Pokaż więcej komentarzy (19)