WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Na zdjęciu: Oleg Michaiłow

Łotewski junior zaszokowany po kapitalnym występie. "Nagle stałem się liderem tej drużyny"

Michał Konarski
Michał Konarski
Komplet punktów w pięciu startach to dorobek znakomity nawet dla lidera danej ekipy. Gdy jednak nastoletni junior dokonuje takiego wyczynu, jest to sprawa bez precedensu.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Przed meczem w Daugavpils to raczej goście byli stawiani w roli faworyta. Drużyna z Łotwy nie jest już tak mocna, jak w latach poprzednich. Dodatkowo na inaugurację doznała srogiej klęski w Gnieźnie. Rybniczanie z kolei chcą jak najszybciej wrócić w szeregi ekstraligowców po ubiegłorocznym spadku.

Niedzielne spotkanie wygrał Lokomotiv. To jeszcze żadna sensacja. Jednak za taką należy już uznać występ miejscowego juniora, który zdobył komplet punktów! - To dla mnie wielka niespodzianka. Nagle stałem się liderem tej drużyny i ciężko aż w to uwierzyć. Spotkanie było dla nas trudne, bo rywal wymagający. Włożyłem wielki wysiłek i opłaciło się. Wykonałem dobrą robotę - powiedział Oleg Michaiłow.

Nie da się ukryć, że w Daugavpils jest istna twierdza. Nawet gdy gospodarze mają słabszy skład, wygranie tam graniczy z cudem. Czy to efekt nawierzchni? - Raczej nie, tor jest dla wszystkich równy. Dużo na nim trenujemy i dopasowujemy sprzęt. Potem to procentuje podczas spotkań ligowych - wytłumaczył młodzieżowiec.

ZOBACZ WIDEO Gorące ambasadorki One Sport, czyli SEC Girls

Czy Michaiłow to talent na miarę Lebiediewa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (22):

    Pokaż więcej komentarzy (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL