Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Get Well - Sparta Rune Holta, Maciej JanowskiWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Get Well - Sparta. Rune Holta, Maciej Janowski

Obsada sędziowska 3. rundy i godziny meczów 4. kolejki PGE Ekstraligi

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Z najnowszego komunikatu PGE Ekstraligi dowiedzieliśmy się, którzy sędziowie będą arbitrami w 3. kolejce, którą zaplanowano na najbliższy weekend. Poznaliśmy też godziny rozpoczęcia meczów 4. rundy.

Trzecia kolejka PGE Ekstraligi zostanie rozegrana w sobotę i niedzielę. 21 kwietnia o godzinie 18 w Grudziądzu dojdzie do konfrontacji MRGARDEN GKM-u z Fogo Unią Leszno. Jako sędziego tego spotkania wyznaczono Michała Sasienia, natomiast komisarzem toru w trakcie tej rywalizacji będzie Krzysztof Guz.

W niedzielę odbędą się pozostałe trzy mecze. Poniżej sędziowie i komisarze toru oddelegowani na poszczególne starcia.

Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa, godz. 16:30
Sędzia: Paweł Słupski
Komisarz toru: Jacek Krzyżaniak 

Grupa Azoty Unia Tarnów - Get Well Toruń, godz. 19:00.
Sędzia: Michał Stec
Komisarz toru: Maciej Głód 

Betard Sparta Wrocław - Cash Broker Stal Gorzów, godz. 19:30.
Sędzia: Artur Kuśmierz
Komisarz toru: Jacek Woźniak

Na następny weekend przewidziano natomiast 4. rundę. Ta kolejka zostanie zainaugurowana w piątek, 27 kwietnia, konfrontacją pomiędzy leszczyńską Unią a zielonogórskim Falubazem. Początek meczu zaplanowano na 19:30.

Reszta spotkań w tej serii w niedzielę, 29 kwietnia. W Częstochowie Włókniarz podejmie wrocławską Spartę. Start o 19:00. O tej samej godzinie zacznie się też rywalizacja w Gorzowie, gdzie Cash Broker Stal zmierzy się z Grupą Azoty Unią Tarnów. Wcześniej z kolei, bo o 16:30 Get Well Toruń gościć będzie grudziądzki GKM.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne intro PGE Ekstraligi 2018

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL