WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Krzysztof Kasprzak w Memoriale Edwarda Jancarza

Memoriał Edwarda Jancarza znowu przełożony! Stal ma już nowy termin?

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Memoriał Jancarza miał być próbą generalną przed startem PGE Ekstraligi, ale został przełożony na 1 maja. Wiadomo, że i w tym terminie impreza nie dojdzie do skutku.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

W poniedziałek trener Marek Cieślak podał skład reprezentacji Polski, która 1 maja odjedzie mecz towarzyski z Australią. Znalazło się w nim kilku żużlowców, którzy mieli pojechać w gorzowskim memoriale. Od razu ruszyły spekulacje, że GKSŻ, do której niedawno apelował prezes Ireneusz Maciej Zmora, zignorowała prośby Stali.

- To nieprawda - mówi nam szef gorzowskiego klubu. - Współpracujemy z Piotrem Szymańskim i GKSŻ. Nasz dialog jest jak najbardziej prawidłowy. Po drugiej stronie jest dobra wola. Do nikogo nie mamy żadnych pretensji - wyjaśnia Zmora.

Stal przekłada memoriał po raz drugi z zupełnie innego powodu. - Okazuje się, że 1 maja odbędzie się w Szwecji press day. Wielu zawodników będzie musiało się na nim stawić - tłumaczy prezes. - Warto dodać, że press day nie jest uwzględniony w kalendarzu imprez, więc z tego powodu nie wiedzieliśmy o kolizji terminów z memoriałem. Dopiero po czasie zaczęły do nas spływać informacje - dodaje Zmora.

Kiedy zatem ostatecznie odbędzie się memoriał? Wszystko wskazuje na to, że w Boże Ciało, a więc 31 maja. Cały czas trwają jeszcze ostatnie ustalenia w tej sprawie.

ZOBACZ WIDEO Gorące ambasadorki One Sport, czyli SEC Girls

Czy 31 maja to dobry termin na Memoriał Edwarda Jancarza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)
    PRZEJDŹ NA WP.PL