Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ekantorpl Team: Patryk Dudek, Piotr ProtasiewiczWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Ekantor.pl Team: Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz.

Czy Ekantor.pl Team odpali w Rzeszowie?

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Pierwsza runda Speedway Best Pairs nie była udana dla zawodników Ekantor.pl Teamu. Patryk Dudek oraz Piotr Protasiewicz, zajęli na toruńskiej Motoarenie dopiero piątą pozycję.

Jak pokazują wyniki osiągane przez zawodników Tomasza Walczaka na początku sezonu - druga runda Speedway Best Pairs, która już 20 kwietnia odbędzie się w Rzeszowie, może należeć do nich. Czy po zawodach w Rzeszowie, Tomasz Walczak potwierdzi, że pierwsza runda SBP była dla jego zawodników tylko "wypadkiem" przy pracy? Patrząc na wyniki osiągane w zawodach ligowych, jest na to duża szansa.

Zawodnicy Ekantor.pl Team w składzie: Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz oraz Grzegorz Zengota  zaczęli sezon będąc w różnej formie, ale wydaje się, że ich dyspozycja rośnie. Co więcej, zarówno "Pepe" jak i" Zengi" osiągnęli dwucyfrowe wyniki w eliminacjach do Złotego Kasku.

Oto jak przedstawiały się wyniki zawodników Tomasza Walczaka:

Patryk Dudek
Mecz przeciwko Unii Tarnów: 7 pkt. (1,3,0,0,3)
Mecz przeciwko GKM Grudziądz: 15 pkt. (3,3,3,3,3)

Piotr Protasiewicz
Mecz przeciwko Unii Tarnów: 6 pkt. (2,2,1,1,0)
Mecz przeciwko GKM Grudziądz: 12 pkt. (3,2,3,3,1)
El. Złotego Kasku w Ostrowie Wielkopolskim: 10 pkt. (1,3,3,1,2)

Grzegorz Zengota
Mecz przeciwko Unii Tarnów: 10+1 pkt. (3,2*,2,3,0)
Mecz przeciwko GKM Grudziądz: 6+3 pkt. (0,2*,2*,2*,0)
El. Złotego Kasku w Ostrowie Wielkopolskim: 13 pkt. (3,2,3,2,3)

Warto również zwrócić uwagę, jak zawodnicy Ekantor.pl Team, punktowali w drugiej rundzie Speedway Best Pairs, w sezonie 2016. Zawody odbywały się wówczas w Landshut, na torze, który długością, jest zbliżony do toru, przy ul. Hetmańskiej 69 w Rzeszowie. Przypomnijmy, że Dudek reprezentował wówczas Boll Team, z kolei Protasiewicz i Zengota, startowali w barwach eport2000.pl Team.

Patryk Dudek (Boll Team) – 4+1 pkt. (0,-,1*,-,d,3)
Piotr Protasiewicz (eport2000.pl Team) – 9+1 pkt. (3,2,-,1*,-,3)
Grzegorz Zengota (eport2000.pl Team) – 9 pkt. (1,-,3,2,2,1,)

Jaki zatem cel na drugą rundę SBP w Rzeszowie mają zawodnicy Ekantor.pl Team? Co ciekawe, podopieczni Tomasza Walczaka, nie mieli zbyt dużo okazji do startowania na torze przy ul. Hetmańskiej 69. Ten fakt, nie załamuje jednak menadżera drużyny.

- Mam w swoim zespole klasowych zawodników. Wystarczy przypomnieć sukces Patryka Dudka z minionego sezonu, który wywalczył tytuł Indywidualnego Wicemistrza Świata. Myślę zatem, że żaden tor i żadna nawierzchnia nie będzie stanowić problemu dla moich zawodników - powiedział Tomasz Walczak, menadżer Ekantor.pl Team.

Zawody Speedway Best Pairs w Rzeszowie planowane są na 20 kwietnia (początek o godz. 20:00). Wejściówki nabywać można za pośrednictwem portalu www.eventim.pl, w siedzibie rzeszowskiego klubu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 16:00 oraz w punkcie informacyjnym Millenium Hall (poziom 0).

Ceny biletów przestawiają się następująco:
Bilet normalny: 30 zł
Bilet ulgowy: 20 zł
Program zawodów: 10 zł

Bilet ulgowy przysługuje: uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia - 1992 i młodsi wraz z legitymacją studencką), emerytom i rencistom. Dzieci do 7 roku życia - wstęp darmowy.

ZOBACZ WIDEO Gorące ambasadorki One Sport, czyli SEC Girls

Czy Ekantor.pl Team stać na wygranie rundy Speedway Best Pairs w Rzeszowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL