Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mirosław Jabłoński: Gdybym umiał jeździć tak, jak opowiadam, to pewnie byłbym mistrzem świata

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Mirosław Jabłoński był jednym ze słabszych ogniw Car Gwarant Startu Gniezno podczas niedzielnego meczu w Lublinie. Speed Car Motor pokonał czerwono-czarnych 55:34, a młodszy z braci wywalczył zaledwie cztery punkty. Jak skomentował ten występ?

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

- Katastrofa w moim wykonaniu. Zdecydowanie nie jestem zadowolony i muszę podtrzymać, to co już powiedziałem w telewizyjnym wywiadzie. Nie da się ukryć, że zdobycz jest poniżej moich możliwości. Pierwszy bieg był super, później nic nie zmieniałem, bo niby czemu. I nagle jadę daleko z tyłu. Zaczęliśmy szukać, ale to niestety było za późno. Ten tor, przynajmniej dla mnie, się zmienił i nie byłem w stanie wskoczyć już na odpowiednie ustawienia. W ostatnim wyścigu wziąłem nowy motocykl i ten też zupełnie nic nie jechał - powiedział Mirosław Jabłoński podczas rozmowy z portalem SportoweGniezno.pl.

Część kibiców zaczęła zarzucać kapitanowi Car Gwarant Startu Gniezno, że nie skupia się odpowiednio na wykonywaniu swoich obowiązków i za dużo czasu poświęca na udzielanie się w telewizji. Przed spotkaniem w Lublinie Jabłoński komentował mecz w nSport+, a tuż po pojedynku gościł w studiu tej stacji.

- Nigdy nie czytam, co piszą o mnie i jak komentują to inni. Jeśli chodzi o moją aktywność w telewizji, to zapytam - co ma piernik do wiatraka? Gdybym umiał jeździć tak, jak opowiadam o tym, to pewnie byłbym mistrzem świata. Może dane będzie mi być lepszym trenerem, niż zawodnikiem. A co za różnica, czy będę siedział przed telewizorem i oglądał zawody, czy jestem w studio telewizyjnym? - odpowiedział malkontentom. 

Okazję do rehabilitacji za słaby występ w pojedynku ze Speed Car Motorem Mirosław Jabłoński będzie miał już w najbliższą niedzielę, kiedy to Car Gwarant Start Gniezno podejmie Euro Finannce Polonię Piła. Początek meczu na owalu w pierwszej stolicy Polski o godzinie 14:45.

ZOBACZ WIDEO Motocykl żużlowy podczas meczu

Czy Mirosław Jabłoński będzie liderem Startu Gniezno w meczu z Polonią Piła?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (23):

 • sidomen Zgłoś
  Miras przegiął ,jak rok temu po upadku Miedziaka,nazwał go stadionowym czy torowym bandytą. Frajer.
  • Deez Zgłoś
   Przykro to mówić, ale gdyby Pan Jabłoński jeździł tak, jak komentuje, to sądzę, że właśnie nic by się nie zmieniło. Mało tego uważam, że właśnie poziom jego komentowania
   Czytaj całość
   pokrywa się z tą jego jazdą. Żałosny chichot z własnych żartów i kiepskich uwag, doskonale oddają format intelektualny tego jegomościa. Mistrzostwa świata w zakresie błyskotliwego myślenia i celnych taktycznych spostrzeżeń, też by nie osiągnął. Naprawdę dziwię się telewizji nSport, która, z jednej strony robi świetną wizualną robotę, z drugiej jednak często się prosi, żeby ściszyć całkowicie głos.
   • мυrgraвιa Zgłoś
    Mirek powodzenia ,worek kamieni tez jest walutą :) Musisz ich zrozumieć przecież to 1 stolica hahahahaahah
    Wszystkie komentarze (23)

    Komentarze (23)

    ×
     Wszystkie komentarze (23)
     PRZEJDŹ NA WP.PL