Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcel Kajzer w kasku żółtymWP SportoweFakty / Karol Słomka / Marcel Kajzer w kasku żółtym

Trudna sytuacja KSM-u Krosno. W klubie czekają na okienko transferowe

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
KSM Krosno wystąpiło do tej pory w trzech meczach 2. Ligi Żużlowej i wszystkie przegrało. Zawodnicy prezentują nierówną formę, a w klubie otwarcie przyznają, że rozglądają się za wzmocnieniami.

W Ostrowie zawodnicy z Podkarpacia przegrali aż 29:60, a najskuteczniejszy był Ilja Czałow, który zapisał na swoim koncie 7 punktów. Na pochwałę zasługuje jednak tylko Kamil Kiełbasa. Młodzieżowiec pojechał pięć razy i zdobył 6 "oczek", co można uznać za bardzo dobry wynik.

Krośnianie chcieliby sprawdzić Brytyjczyka Lewisa Kerra, ale w jego przypadku problemem jest napięty terminarz startów. - Nie ukrywajmy - potrzebujemy wzmocnień i pewnie ich dokonamy. To był też mecz testów i spotkanie w Opolu pewnie też tak potraktujemy. Być może sprawdzimy Lewisa Kerra, z tym że kwestia jego terminów w lidze angielskiej jest dużym problemem, bo on nie jest dostępny na wszystkie mecze, na które byśmy chcieli - powiedział w rozmowie z portalem WP SportoweFakty Dawid Cysarz, kierownik drużyny.

Kierownictwo KSM-u przyznaje, że wzmocnienia są potrzebne i niewykluczone, że podczas majowego okienka transferowego kadra klubu się powiększy. - Musimy się zastanowić, czy chcemy wypróbować Kerra, czy ściągamy w to miejsce innego zawodnika. Na pewno rozejrzymy się za obcokrajowcami. Jeden się już do nas zgłosił i zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie - dodał.

Na tę chwilę krośnianie nie chcą jednak zdradzić, jaki zawodnik zgłosił się do klubu. Na rynku pozostaje jednak kilku ciekawych żużlowców, którzy mogliby okazać się solidnym wzmocnieniem. - Po meczu w Opolu mamy dwa tygodnie przerwy i później kolejny mecz wyjazdowy, tym razem do Bydgoszczy, więc chcielibyśmy się tam mocno postawić. Skupiamy się przede wszystkim na meczach u siebie, bo chcemy dawać radość kibicom, którzy przychodzą na stadion, a jest ich spore grono, co pokazał mecz z PSŻ-em Poznań - zakończył Cysarz.

W mediach pojawiła się informacja, że bliski przejścia ze Stali Rzeszów do KSM-u jest Maciej Kuciapa. Nie jest to jednak prawdą. Na tę chwilę w Krośnie nikt się jeszcze nawet nie kontaktował z tym doświadczonym żużlowcem.

ZOBACZ WIDEO Oficjalne promo finału MPPK w Ostrowie Wlkp.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy KSM Krosno potrzebuje wzmocnień?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL