WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Natalia Gotter / Na zdjęciu: Marcin Nowak

W Gnieźnie nie skreślają nikogo. Nowak może liczyć na pomoc

Natalia Zawodna
Natalia Zawodna
Nie taki początek sezonu wymarzył sobie Marcin Nowak. Zawodnik, który w ubiegłym roku był jednym z liderów Car Gwarant Startu Gniezno notuje coraz gorsze wyniki w meczach ligowych. Senior gnieźnieńskiej drużyny nie pozostaje sam ze swoimi problemami.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
W niedzielę Car Gwarant Start Gniezno wysoko pokonał przed własną publicznością Euro Finannce Polonia PiłaMarcin Nowak - zdobywca czterech punktów. Wychowanek Unii Leszno otwarcie przyznaje, że jest podłamany swoimi ostatnimi wynikami. Jak przystało na zawodowca nie szuka przyczyny swoich problemów w sprzęcie czy nieodpowiedniej nawierzchni toru. Zawodnik przeprasza gnieźnieńskich kibiców oraz obiecuje, że zrobi wszystko, aby powrócić do formy z ubiegłego sezonu. 

Wobec braku psychologa sportowego w drużynie z Grodu Lecha w tym sezonie, pomoc koledze z zespołu zadeklarował Mirosław Jabłoński - kapitan czerwono-czarnych. - Musimy odbudować Marcina. To jest nasze zadanie na najbliższe dni. Potrzebujemy go, to jest dobry zawodnik i dobry duch naszej drużyny.

- Będziemy nad nim pracować, ponieważ dobre wyniki na torze należą mu się. Marcin potrzebuje jednego dobrego meczu, aby na nowo w siebie uwierzyć. Pogubił się i zatracił wiarę w swoje możliwości - otwarcie przyznał młodszy z braci Jabłońskich.

Także menadżer Rafael Wojciechowski po dwóch słabszych występach nie skreślił Nowaka. Zawodnik dostanie w niedzielę kolejną szansę na występ w meczu ligowym. W najbliżej kolejce czerwono-czarni udadzą się do Krakowa na pojedynek z Arge Speedway Wandą. W zespole z pierwszej stolicy Polski na swoją szansę czekają Oliver Berntzon oraz Kim Nilsson. - W najbliższym czasie przede wszystkim czeka nas praca nad odbudową Marcina. Nasz ubiegłoroczny lider wpadł w dołek, ale ja bardzo w tego zawodnika wierzę. Marcin w końcu odpali, a my będziemy mieli kompletną drużynę - zakończył Wojciechowski.

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników, czyli sprawdzian wiedzy żużlowcówCz Marcin Nowak powróci do ubiegłorocznej formy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL