WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Unia - Stal. Na prowadzeniu Janusz Kołodziej

Fogo Unia z Pawlickim nie do pokonania? Kołodziej mówi o drużynie marzeń

Dawid Borek
Dawid Borek
Fogo Unia Leszno, jeszcze bez Piotra Pawlickiego, w sobotę rozniosła w pył MRGARDEN GKM, triumfując w Grudziądzu 62:28. Z kapitanem w składzie Byki mogą być nie do przejścia. Janusz Kołodziej wprost mówi o drużynie marzeń.

Mistrzowie Polski w tym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Pokazem siły był sobotni pojedynek z MRGARDEN GKM-em, w którym Fogo Unia Leszno nie dała żadnych szans rywalowi. Byki w Grudziądzu czuły się jak u siebie w domu, triumfując różnicą 34 punktów.

- Bardzo zależało nam na zwycięstwie. Każdy z nas starał się pojechać jak najlepiej i walczyć dla drużyny. Nikt jednak nie spodziewał się, że pójdzie to w taką stronę. Szkoda mi grudziądzan, bo mecz ewidentnie im nie wyszedł. Z pewnością muszą coś poprawić. My natomiast cieszymy się, że wygraliśmy - przyznaje Janusz Kołodziej w rozmowie z leszczynskisport.pl.

Fogo Unia Leszno na początku sezonu jest w niesamowitym sezonie, a przecież w tym roku nie jechała jeszcze w pełnym składzie. Aż strach pomyśleć jaką siłą będą dysponowali mistrzowie Polski, gdy do drużyny wróci kontuzjowany od lutego Piotr Pawlicki.

- Wydaje mi się, że zawsze może być lepiej. Nie ma co zapeszać. Owszem, trzeba się cieszyć z tego co jest, natomiast sezon jest długi i zdarzyć może się dosłownie wszystko. Mam nadzieję, że niebawem Piter wróci i będzie to drużyna marzeń - mówi Kołodziej.

Kolejnym rywalem Fogo Unii będzie Falubaz Zielona Góra. Spotkanie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zostanie rozegrane w najbliższy piątek.

ZOBACZ WIDEO Motocykl żużlowy podczas meczu


Czy Fogo Unia to główny faworyt do wywalczenia mistrzostwa Polski w sezonie 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (20):

    Pokaż więcej komentarzy (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL