Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bilety na SGP na NarodowymMateriały prasowe / Bilety na SGP na Narodowym

Ole Olsen zbuduje tor w Warszawie, który 9 maja przejdzie test

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
12 maja na PGE Narodowym odbędzie się pierwsza tegoroczna runda cyklu Grand Prix. A już 9 maja polscy juniorzy przetestują tor przed Boll Warsaw FIM SGP of Poland.

Na PGE Narodowym rozegrany zostanie zamknięty dla mediów i publiczności turniej, na który złoży się piętnaście wyścigów z udziałem młodzieżowców wskazanych przez trenera kadry juniorów Rafała Dobruckiego. Poprzedzą go dwie sesje treningowe.

Pierwsze prace związane z przygotowaniem podłoża, a także ustawianiem band zaczną się 5 maja. Kolejny etap to kompletowanie sprzętu i urządzeń. Od 6 maja na PGE Narodowy przewożona będzie ośmioma ciężarówkami nawierzchnia, która teraz znajduje się na Żeraniu. 4 tys. ton specjalnej mieszanki stworzy ceglasty tor podobny do tego sprzed roku, na którym żużlowcy zafundowali kibicom doskonałe zawody.

Tradycyjnie za budowę toru odpowiedzialna będzie duńska firma Ole Olsena Speed Sport. - Aktualnie w sprzedaży pozostało jeszcze nieco ponad 2 tys. biletów na zawody. Ostatni etap przygotowań do zawodów właśnie rozpoczął się w Polskim Związku Motorowym, a na PGE Narodowy z każdym dniem przybywać będą kolejne osoby z teamu organizacyjnego - informuje Przemysław Szymkowiak, media menedżer zawodów.

Z polskich reprezentantów w Warszawie pojadą: Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Przemysław Pawlicki. Stawkę uzupełnią Krzysztof Kasprzak (dzika karta) oraz dwaj rezerwowi: Bartosz Smektała i Maksym Drabik.

Sprzedaż biletów Boll Warsaw FIM SGP of Poland (12.05.2018, godz. 19:00) i aktualne ceny:
KAT. VI 29 PLN
KAT. V 69 PLN
KAT. IV 79 PLN
KAT. III 89 PLN
KAT. II 99 PLN
KAT. I 129 PLN
PREMIUM 159 PLN
VIP SILVER 599 PLN
VIP GOLD 699 PLN

Sprzedaż internetowa na kupbilet.pl/sgp2018 Wejściówki można nabywać także w punktach sprzedaży bezpośredniej: w salonach Empik i STS w całej Polsce. Sprzedaż biletów na parking zewnętrzny na błoniach PGE Narodowego w dniu 12 maja dostępna jest wyłącznie na stronie internetowej sklep.pgenarodowy.pl.

• Parking zewnętrzny motocykl - 12 zł
• Parking zewnętrzny samochód osobowy - 20 zł
• Parking zewnętrzny bus - 40 zł
• Parking zewnętrzny autokar - 80 zł

ZOBACZ WIDEO Oficjalne promo Boll Warsaw FIM SGP of PolandKUP BILET NA 2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND (PGE NARODOWY, 16.05.2020)

Czy spodziewasz się na PGE Narodowym emocjonującego turnieju?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL