Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / ROW: Lars Skupień, Kacper Woryna

Obsada sędziowska spotkań pierwszej oraz drugiej ligi. Nowa data eliminacji SK w Częstochowie

Michał Mielnik
Michał Mielnik
We wtorkowym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego przedstawiła obsady sędziowskie spotkań Nice 1. Ligi Żużlowej oraz 2. Ligi Żużlowej. Wyznaczono także nowy termin eliminacji Srebrnego Kasku w Częstochowie.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

KOMUNIKAT NR 25/2018
Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Informujemy, że decyzją GKSŻ, eliminacje Srebrnego Kasku w Częstochowie odbędą się w dniu 10.05.2018 (czwartek), zamiast w dniu 26.04.2018 r. Eliminacje w Opolu i Rzeszowie odbędą się zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018, tj. w dniu 26.04.2018 r

4. Osady sędziowskie

DM I Ligi
część zasadnicza - 4 runda
27 kwietnia 2018 r. (piątek) g. 17:45 (transmisja Eleven)
Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik
Sędzia:Grzegorz Sokołowski
Komisarz toru:Tomasz Welc 

29 kwietnia 2018 r. (niedziela) g. 14:45 (transmisja Polsat)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Sędzia:Piotr Lis
Komisarz toru: Paweł Stangret 

29 kwietnia 2018 r. (niedziela) g. 14:45 (rezerwa tv)
Arge Speedway Wanda Kraków - Car Gwarant Start Gniezno
Sędzia:Jerzy Najwer
Komisarz toru: Krzysztof Guz 

DM II Ligi
część zasadnicza - 4 runda
29 kwietnia 2018 r. (niedziela) g. 17:00
OK Kolejarz Opole - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Sędzia:Ryszard Bryła
Komisarz toru:Grzegorz Janiczak 

29 kwietnia 2018 r. (niedziela) g. 14:00
Polonia Bydgoszcz - Iveston PSŻ Poznań
Sędzia:Tomasz Fiałkowski
Komisarz toru:Jan Banasiak 

29 kwietnia 2018 r. (niedziela) g. 16:30
Stal Rzeszów - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Sędzia:Artur Kuśmierz
Komisarz toru:Michał Wojaczek 


I Runda IMP 85-125cc Rybnik
28 kwietnia 2018 r. (sobota) g. 14:00
Sędzia: Jerzy Najwer + stażysta Bartosz Ignaszewski

I Runda PPPK 85-125cc Rybnik
29 kwietnia 2018 r. (niedziela) g. 11:00
Sędzia: Grzegorz Sokołowski + stażysta Kacper Bryła


Finał Brązowego Kasku - Gniezno
1 maja 2018 r. (wtorek) g. 15:00
Sędzia: Grzegorz Sokołowski
Komisarz techniczny: Marcin Bordewicz
Kontroler motocykli: Rafał Wojciechowski
Delegat GKSŻ:Zbigniew Fiałkowski 


Mecz Reprezentacji Polski - Piła
1 maja 2018 r. (wtorek) g. 18:00
Sędzia:Krzysztof Meyze 


Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - Ostrów Wlkp.
3 maja 2018 r. (czwartek) g. 14:45
Sędzia: Wojciech Grodzki
Komisarz techniczny: Błażej Demski
Kontroler motocykli: Krzysztof Meyze
Delegat GKSŻ:Piotr Szymański


ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników, czyli sprawdzian wiedzy żużlowców

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL