Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Witold Skrzydlewski WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Witold Skrzydlewski

Witold Skrzydlewski zażenowany postawą Mrozka. Na rewanż szykuje taczkę dla prezesa ROW-u

Przemysław Bartusiak
Przemysław Bartusiak
Prezes Orła Łódź nie rozpacza po porażce w Rybniku i jest zadowolony ze świetnego widowiska, które stworzyli zawodnicy. Humor Skrzydlewskiemu popsuło jednak zachowanie Krzysztofa Mrozka, który zbyt ostentacyjnie świętował wygraną.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Mecz trzeciej kolejki Nice 1 Ligi Żużlowej w Rybniku, dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa, jednak zawodnicy łódzkiego Orła do ostatniego biegu walczyli o korzystny rezultat. W rewanżu można spodziewać się zaciętej walki o punkt bonusowy.

Swoją drużynę w Rybniku wspierał Witold Skrzydlewski, który był zaskoczony postawą sternika gospodarzy. - Pan Mrozek po meczu biegał za mną z chusteczkami, jednak nie były mi potrzebne. Nie mam się czego wstydzić. Moja drużyna pomimo braku Łoktajewa, nawiązała wyrównaną walkę z faworytem do awansu - podkreślił prezes łodzian.

Spotkanie w Rybniku obfitowało w wiele ciekawych akcji na torze. - Kibice na stadionie i śledzący relację na żywo w telewizji, zobaczyli widowisko na wysokim poziomie. To była doskonała promocja żużla i z tego wszyscy możemy być dumni. Niektórzy chcieli jednak osiągnąć dobry wynik za wszelką cenę - mówi Skrzydlewski.

Pomimo porażki w Rybniku, prezes Orła wierzy w korzystny rezultat w meczu rewanżowym. - Na rewanż przygotujemy dla pana Mrozka duży ręcznik frotte, w który będzie mógł wytrzeć swoje łzy. Jestem przekonany, że odrobimy straty i to z dużą nawiązką.

Przed sezonem wielu ekspertów wskazywało, że drużyny z Rybnika i Łodzi są w gronie kandydatów do awansu. - W niedzielę udowodniliśmy, że drużyna z Rybnika nie jest jednak taka silna i marzenia o awansie mogą być melodią przyszłości. Na szczęście w firmie mam parę taczek, które z chęcią użyczę kibicom z Rybnika, żeby mogli wywieźć Pana Mrozka po nieudanym sezonie - w swoim stylu podsumował Skrzydlewski.

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników, czyli sprawdzian wiedzy żużlowców

Czy Orzeł obnażył w niedzielnym meczu słabość ROW-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (52):

Wszystkie komentarze (52)

Komentarze (52)

×
    Wszystkie komentarze (52)
    PRZEJDŹ NA WP.PL