Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Norbert Krakowiak WP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: Norbert Krakowiak

Car Gwarant Start odkrył ostatnią niewiadomą. Wiadomo na kogo postawi

Natalia Zawodna
Natalia Zawodna
Dłużej niż zapowiadano potrwa przerwa Norberta Krakowiaka. Młodzieżowiec Car Gwarant Startu Gniezno nie wystąpi w niedzielnym meczu Nice 1.LŻ w Krakowie, gdzie czerwono-czarni zmierzą się z Arge Speedway Wandą.

Norbert Krakowiak pechowo zakończył ostatni mecz ligowy z Euro Finannce Polonią Piła. Przypomnijmy, że junior gnieźnieńskiego klubu upadł przez nikogo nieatakowany na tor i zakończyło się to dla niego urazem barku. Do czwartku włącznie przebywał on na zwolnieniu lekarskim i z tego względu nie wystąpił w eliminacjach Srebrnego Kasku w Opolu. Kierownictwo drużyny postanowiło dać kilka dodatkowych dni odpoczynku 18-latkowi, który wróci na tor w poniedziałek. Wówczas to będzie trenował na obiekcie w pierwszej stolicy Polski.  

- Norbert jest już w pełni sprawny - przekazał menadżer czerwono-czarnych, Rafael Wojciechowski. - Zależy mi na tym, aby powrócił do optymalnej formy w przyszłym tygodniu, gdyż czekają go ważne zawody. Ma przed sobą występ w finale Brązowego Kasku. W poniedziałek przed tymi zawodami odbędzie trening, we wtorek oglądać będziemy go we wspomnianej rywalizacji dla młodzieżowców. Po tym występie będę mógł ocenić czy jest w optymalnej formie, aby wrócić do ligowego składu - dodaje opiekun beniaminka Nice 1. Ligi Żużlowej.

W niedzielę zawodnicy Car Gwarant Startu Gniezno rywalizować będą w Krakowie z tamtejszą Arge Speedway Wandą. W związku z dłuższą przerwą Krakowiaka w pojedynku byłych stolic naszego kraju drugim młodzieżowcem w zespole z Grodu Lecha będzie Damian Stalkowski. Partnerować mu będzie Maksymilian Bogdanowicz. Początek rywalizacji pod Wawelem zaplanowano na godzinę 14:30.

ZOBACZ WIDEO Motocykl żużlowy podczas meczuTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy para Stalkowski - Bogdanowicz ma szansę stworzyć stały juniorski duet gnieźnieńskiej drużyny?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL