WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Mateusz Domański / Na zdjęciu: Marcin Nowak

Nowak z kolejnym kontraktem. Zawodnik Startu liczy na częstsze występy

Natalia Zawodna
Natalia Zawodna
Marcin Nowak będzie występować w lidze czeskiej. 23-latek zdecydował się przedłużyć umowę z AK 3ton Slany. To trzeci kontrakt na sezon 2018 zawodnika Car Gwarant Startu Gniezno.

Marcin Nowak pochwalił się pozyskaniem nowego pracodawcy w poniedziałek. Kontrakt z AK 3ton Slany jest dla niego bardzo dobrą sprawą, bo pozwoli na częstsze starty niż dotychczas. Poza ligą polską senior beniaminka Nice 1. Ligi Żużlowej zbyt często nie startuje. W poprzednim sezonie Nowak był już związany z czeskim zespołem, ale zaliczył tylko epizod. Teraz ma nadzieję, że to się zmieni na jego korzyść.

- To już mój trzeci kontrakt. Cieszę się, że udało mi się znaleźć dwa zagraniczne kluby, ponieważ przynajmniej będę mógł częściej startować. Mam nadzieję, że regularne występy sprawią, że stanę się jeszcze lepszym zawodnikiem i skorzysta na tym mój klub z Gniezna - przyznał Marcin Nowak na swojej stronie internetowej.

Przypomnijmy, że wychowanek Unii Leszno ma jeszcze podpisany kontrakt w lidze szwedzkiej z zespołem Griparny Nyköping.

ZOBACZ WIDEO Motocykl żużlowy podczas meczuKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Nowak będzie miał okazję do częstszych startów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL