Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KościechaMateriały prasowe / gkm.grudziadz.net / Na zdjęciu: Robert Kościecha

Oficjalnie: Nowy trener w MRGARDEN GKM-ie Grudziądz!

Kamil Tecław
Kamil Tecław
To o czym mówiło się od dłuższego czasu, stało się faktem. Nowym szkoleniowcem MRGARDEN GKM-u Grudziądz został Robert Kościecha. W klubie będzie odpowiedzialny za szkolenie młodzieży.

Wyniki młodzieżowców grudziądzkiej drużyny po raz kolejny pozostawiają wiele do życzenia. Mimo sporych inwestycji w sprzęt, pomocy psychologa i intensywnych treningów, formacja juniorska jest w dalszym ciągu bolączką MRGARDEN GKM-u Grudziądz. Dlatego klub zdecydował się na rozpoczęcie współpracy z Robertem Kościechą.

O zatrudnieniu Kościechy przez GKM mówiło się już od dłuższego czasu. Były trener Get Well Toruń regularnie pojawiał się na treningach żółto-niebieskich. Dodatkowo prowadzi żużlową karierę młodzieżowca Denisa Zielińskiego, który zdecydował się zdawać licencję w barwach GKM-u.

O zainteresowaniu klubu z Grudziądza usługami Kościechy informowaliśmy w minioną niedzielę. GKM zdaje sobie sprawę, że bez punktów juniorów ciężko będzie o jakikolwiek sukces. Szybką reakcję szefostwa klubu spowodował też słaby początek sezonu w wykonaniu żółto-niebieskich. W Grudziądzu wszyscy liczą, że Kościecha poradzi sobie z nowym wyzwaniem i sprawi, że młodzieżowcy MRGARDEN GKM-u jeszcze w tym sezonie będą zdobywać dla drużyny cenne punkty.

ZOBACZ WIDEO Motocykl żużlowy podczas meczuPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy MRGARDEN GKM podjął dobrą decyzję zatrudniając Kościechę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (87):

Wszystkie komentarze (87)

Komentarze (87)

×
    Wszystkie komentarze (87)
    PRZEJDŹ NA WP.PL