Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław Hampel przed Emilem Sajfutdinowem WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Jarosław Hampel przed Emilem Sajfutdinowem

Lista startowa wielkiego finału Speedway Best Pairs

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W najbliższy czwartek (10 maja) w niemieckim Landshut odbędzie się finałowa runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Oficjalna lista startowa na te zawody jest już znana.

W klasyfikacji generalnej cyklu Speedway Best Pairs, na pierwszym miejscu znajduje się Fogo Power. Drużyna Adama Golińskiego ma aż osiem punktów przewagi nad Monster Energy Speedway Teamem oraz Trans MF Pro Race Teamem. Czwarte miejsce, z dorobkiem dziesięciu punktów zajmuje Ekantor.pl Team.

W składach drużyn walczących o miejsca na podium doszło do kilku zmian. W barwach Fogo Power zobaczymy m.in. Piotra Pawlickiego, który wystartuje w miejsce Emila Sajfutdinowa. Z kolei duet Monster Energy Speedway Team, tworzyć będą najmłodsi z Potworów, a więc Jack Holder oraz Paweł Przedpełski.

Miejscowi kibice z pewnością ubolewać będą nad brakiem Martina Smolinskiego. Zawodnik Trans MF Pro Race Team, nie pojawi się na One Solar Arenie z powodu startu w Grand Prix na długim torze.

Początek zawodów w Landshut o godz. 13:00 (10 maja). Transmisję z zawodów przeprowadzi stacja Eurosport.

Trans MF Pro Race Team
1. Leon Madsen
2. Andrzej Lebiediew
13. Valentin Grobauer

Team Bauhaus
3. Andreas Jonsson
4. Jacob Thorssell
14. Wiktor Lampart

Starkom Racing Team
5. Vaclav Milik
6. Gleb Czugunow

eKantor.pl Team
7. Grzegorz Zengota
8. Piotr Protasiewicz

Fogo Power
9. Jarosław Hampel
10. Janusz Kołodziej
17. Piotr Pawlicki

Monster Energy Speedway Team
11. Jack Holder
12. Paweł Przedpełski

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników, czyli sprawdzian wiedzy żużlowcówTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy zamierasz obejrzeć turniej w Landshut?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL