Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Trans MF Team: Andrzej Lebiediew, Leon Madsen, Martin Smolinski WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Trans MF Team: Andrzej Lebiediew, Leon Madsen, Martin Smolinski.

Andrzej Lebiediew: Wszystko zmierza w lepszą stronę

Dawid Borek
Dawid Borek
Już w najbliższy czwartek w Landshut odbędzie się finałowa runda Speedway Best Pairs. Jedną z drużyn, która wciąż liczy się w walce o podium, jest Trans MF Pro Race Team.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Dla niemieckiego zespołu zawody w Landshut będą wyjątkowe z różnych powodów. Głównym z nich jest fakt, że arena finałowych zmagań to domowy tor AC Landshut, a zawodnicy tego klubu tworzą drużynę Trans MF Pro Race Team. Czy znajomość owalu pomoże ekipie Berndta Muggenhaltera w wywalczeniu podium w klasyfikacji końcowej tegorocznej edycji Speedway Best Pairs?

- Na to liczymy, ponieważ jest to nasz domowy tor. W dodatku liczymy na naszych kibiców, którzy, mam nadzieję, po zawodach będą razem z nami świętować sukces, jakim może być zajęcie miejsca na podium w końcowej klasyfikacji SBP - powiedział Andrzej Lebiediew.

Początek sezonu dla Łotysza nie jest udany. Indywidualnych Mistrz Europy liczy na przełamanie w Landshut. -To prawda, jestem zawiedziony swoją postawą na początku sezonu, jednak powoli wszystko się wyjaśnia i idzie w jak najlepszą stroną. To jest żużel, statystyki są ciekawe, jednak wszystko zweryfikuje tor, dlatego trzeba podejść do rywalizacji na spokojnie i bardzo skoncentrowanym. Jedno mogę obiecać - jako Trans MF Pro Race Team damy z siebie wszystko – dodał Lebiediew.

Zawody w Landshut zostaną rozegrane 10 maja, a ich początek zaplanowano na godzinę 13:00. Termin rozgrywania turnieju nie jest przypadkowy - w Niemczech jest dzień wolny od pracy. Transmisję z zawodów przeprowadzi stacja Eurosport.

Awizowane składy:

Trans MF Pro Race Team
1. Leon Madsen
2. Andrzej Lebiediew
13. Valentin Grobauer

Team Bauhaus
3. Andreas Jonsson
4. Jacob Thorssell
14. Wiktor Lampart

Starkom Racing Team
5. Vaclav Milik
6. Gleb Czugunow
15.

eKantor.pl Team
7. Grzegorz Zengota
8. Piotr Protasiewicz
16.

Fogo Power
9. Jarosław Hampel
10. Janusz Kołodziej
17. Piotr Pawlicki

Monster Energy Speedway Team
11. Jack Holder
12. Paweł Przedpełski
18.

ZOBACZ WIDEO #SmakŻużla po leszczyńsku

Czy drużyna Trans MF Pro Race Team wygra turniej w Landshut?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL