Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Buczkowski i Kacper GomólskiWP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Na zdjęciu: Krzysztof Buczkowski i Kacper Gomólski

Kacer Gomólski zmieni klub? Znamy stanowisko Falubazu

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Kacper Gomólski jest jednym z zawodników, który ciągle może zostać wypożyczony do innego klubu. Dla żużlowca, który nie mieści się w składzie Falubazu, byłoby to korzystne rozwiązanie. Rzecz w tym, że trochę inaczej do tematu podchodzi klub.

Gomólski odjechał jak na razie dwa mecze w PGE Ekstralidze. W ośmiu wyścigach zawodnik uzbierał sześć punktów i dwa bonusy. To oznacza, że nadal ma szansę trafić do innego zespołu i jeździć zdecydowanie częściej, na co na razie w Falubazie się nie zanosi. W ostatnim spotkaniu przeciwko Get Well Toruń zapunktowali wszyscy zawodnicy i wydaje się, że Adam Skórnicki nie będzie na razie dokonywać roszad.

Chętni na Gomólskiego na pewno by się znaleźli. W potrzebie są między innymi kluby z Nice 1.LŻ. Problem w tym, że w tej sprawie zainteresowani muszą dogadać się nie tylko z żużlowcem, ale także z Falubazem Zielona Góra.

- To jest trudny temat, ale na ten moment mogę powiedzieć, że wypożyczenie Kacpra raczej nie wchodzi w grę - mówi nam Marcin Grygier, rzecznik prasowy klubu.

Dlaczego zielonogórzanie nie chcą oddać żużlowca, który ostatnio nie jeździ? - Wystarczy spojrzeć, co wydarzyło się w Gorzowie. Kumulacja pecha sprawiła, że Stal ma obecnie ogromne problemy kadrowe. Chcemy być jakoś zabezpieczeni, gdyby u nas wydarzyło się coś podobnego - podsumowuje Grygier.

ZOBACZ WIDEO Nasi żużlowcy odpowiadali na pytania o WarszawęPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Falubaz powinien zatrzymać Kacpra Gomólskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (38):

Wszystkie komentarze (38)

Komentarze (38)

×
    Wszystkie komentarze (38)
    PRZEJDŹ NA WP.PL