Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Fogo Power: Emil Sajfutdinow, Jarosław Hampel WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Fogo Power: Emil Sajfutdinow, Jarosław Hampel

Speedway Best Pairs na żywo. Transmisja TV, stream online

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Transmisję z finału Speedway Best Pairs w Landshut oglądać można w telewizji Eurosport 1 oraz w internecie na platformach IPLA i Eurosport Player. Relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Finał Speedway Best Pairs odbędzie się w czwartek 10 maja roku o godzinie 13:00 w niemieckim Landshut. Transmisja TV w Eurosport 1. Zawody można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online dostępny będzie na platformach Eurosport Player oraz IPLA. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy.

Tekstowa relacja LIVE ze Speedway Best Pairs na WP SportoweFakty.

W klasyfikacji generalnej Speedway Best Pairs prowadzi Fogo Power z 20 punktami na koncie. Drugi jest zespół Monster Energy Speedway Team (12 pkt), a trzeci TRANS MF Pro Race Team (12 pkt.)

Speedway Best Pairs w Landshut na żywo / 10 maj 2018 roku godzina 13:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player, IPLA. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO #SmakŻużla po leszczyńskuTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy zamierzasz oglądać Speedway Best Pairs w Landshut na żywo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL