Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tak działa preparat chroniący tor przed deszczem Materiały prasowe / Marek Krzyżaniak / Tak działa preparat chroniący tor przed deszczem

V runda MDMW w Ostrowie odwołana

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Nie dojdzie do skutku zaplanowana na czwartek V runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski, która miała się odbyć na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne.

W tegorocznej edycji MDMW bierze udział sześć zespołów. Do tej pory rozegrane zostały turnieje w Zielonej Górze, Lesznie oraz Pile. Dwa zwycięstwa na swoim koncie ma Aforti Start Gniezno - w tym jedno ex aequo z Fogo Unią Leszno. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka najlepszy był natomiast Falubaz Zielona Góra.

17 maja w Ostrowie miała się odbyć piąta runda zmagań. Już teraz wiadomo, że zawody nie dojdą do skutku. W środę przez południową Wielkopolskę przeszły intensywne ulewy, a prognozy pogody na czwartek również nie są najlepsze.

Organizatorzy postanowili odwołać zawody. Taką informację przekazał Tomasz Szulc - dyrektor marketingu MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. Na tę chwilę nie jest znany nowy termin rozegrania turnieju.

ZOBACZ WIDEO Emil Sajfutdinow: Speedway of Nations to szansa dla Rosjan

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL