Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Łaguta WP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Paweł Łaguta

Menedżer Polonii ma pozytywny ból głowy. Wstawi do składu Łagutę?

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Pawła Łaguty nie ma w awizowanym składzie na piątkowy mecz z Orłem Łódź. Jego dobra postawa na treningach w Pile sprawiła jednak, że menedżer Tomasz Żentkowski poważnie zastanawia się nad tym, czy aby na niego nie postawić.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Po ostatniej porażce w Krakowie w Pile zapanowała pełna mobilizacja, a drużyna trenowała częściej niż do tej pory. - W czwartek byliśmy na torze w zasadzie od 15:00 do 19:00. Patrząc na to jak spisywali się zawodnicy, można być dobrej myśli - mówi nam menedżer Tomasz Żentkowski.

Wygląda na to, że po ostatnich tygodniach szybkość odzyskuje Adrian Cyfer. W awizowanym składzie nie ma co prawda Pawła Łaguty, ale możliwe, że i on dostanie szansę w piątkowych zawodach.
- Trzeba było dokonać zmian po meczu w Krakowie. Do składu wraca Adrian i jest w nim też Chris Harris. Muszę przyznać, że z bardzo dobrej strony pokazuje się też Paweł Łaguta. Został właśnie potwierdzony do startów i poważnie zastanawiamy się nad tym, czy nie dać mu w piątek szansy. Zobaczymy. Tego, którego z zawodników miałby ewentualnie zastąpić, na razie mówić nie będę - zaznacza Żentkowski.

Polonia dobrze przepracowała ostatnie dni, a zawodnicy mieli wyciągnąć wnioski z ostatniego, przegranego meczu w Krakowie. - Wiele rzeczy złożyło się na ostanie, nie najlepsze wyniki. Mieliśmy problemy sprzętowe u Adriana Cyfera i Tomka Gapińskiego. Zresztą nie tylko oni mieli na początku sezonu pecha z częściami, jakie otrzymali od swoich tunerów. Miejmy jednak nadzieję, że ta zła passa w końcu się odwróci. Czujemy przed piątkiem presję, ale ma ją na swoich barkach też Orzeł Łódź. Jesteśmy w dość podobnej sytuacji - dodaje Żentkowski.

ZOBACZ WIDEO Speedway of Nations gwarantuje emocje do ostatniego wyścigu

Czy Paweł Łaguta powinien dostać szansę w meczu z Orłem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

 • Marco Polonia Zgłoś
  Nie wiadomo poco ta ściema,wiadomo że pojedzie Łaguta ,i wiadomo za kogo za Harisa i nie koniecznie to dobra zmiana.Wygląda że "bąber' nie chce jechać w Pile albo go nie chcą. I w
  Czytaj całość
  chwili jak zaczął jechać w Angli żle to wygląda.Chodzą słuchy że Łaguta na treningu jechał na sprzęcie A.Łaguty ale sprzęt to nie wszystko.Trochę brakuje mu doświadczenia i to może się zemścić.
  • yes Zgłoś
   Łaguta jest potwierdzony tylko do 30 maja. Muszą szybko się decydować, gdyż czasu niewiele.
   • Magic83 Zgłoś
    Po co pisza ze sie zastanawiaja jak juz wszyscy wiedza ze Łaguta jedzie.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL