Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Szymon Szlauderbach (w kasku czerwonym)WP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Szymon Szlauderbach (w kasku czerwonym)

Kolejarz - Unia Kolejarz: Szaluderbach sam nie wygra meczu. Fenomenalny debiut Wright'a (noty)

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W niedzielę OK Kolejarz Opole pokonał na własnym torze Stainer Unię Kolejarz Rawicz 51:39. Gospodarze wystartowali w sześcioosobowym składzie, a mimo to wygrali. Ponownie liderem gości był Szymon Szlauderbach.

Noty dla zawodników OK Kolejarza Opole:

Hubert Łęgowik 4+. Kolejny solidny występ wychowanka Włókniarza Częstochowa. O braku piątki zadecydowała przegrana z Pawlakiem w 13. biegu. 

Charles Wright 5. We wtorek został potwierdzony jako zawodnik klubu z Opola, który jest jego pierwszym polskim w karierze. W niedzielę zadebiutował w lidze w wieku 30 lat. Zgubił jedynie dwa "oczka". Może okazać się czarnym koniem trenera Żyto w walce o awans do Nice 1. Ligi Żużlowej.

Oskar Polis 4+. Podobnie jak Łęgowik. Kolejny dobry występ. W środku zawodów został wykluczony, ale i tak zrobił "dwucyfrówkę". 

Sebastian Ułamek 3. Wrócił do składu po małej sprzeczce z klubem. Może i zrobił osiem punktów, ale tak naprawdę to bez rewelacji. Pokonał najsłabszą parę gości oraz Trofimowa, który nie błyszczał w tym meczu. 

Kevin Woelbert 5-. Lider Kolejarza. Kolejny mecz w tym sezonie w którym zdobywa niemalże komplet punktów. Minus za przegraną z Pawlakiem.

Mateusz Pacek brak oceny. Nie został dopuszczony do zawodów ze względu na nieodpowiednie dokumenty. 

Adrian Bialk 1. Nie ma co komentować. 

Noty dla zawodników Stainer Unii Kolejarz Rawicz:

Damian Baliński 3. Przychodził do drugiej ligi z łatką lidera rawickiego zespołu. W Opolu jeździł w kratkę. Zaczął dobrze, ale później było coraz gorzej. W trzynastym biegu zdołał się jeszcze przełamać, ale w całm meczu na pewno zabrakło jego punktów. 

Rafał Konopka 1. Podobnie jak w przypadku Bialka. Bez komentarza.

Jaimon Lidsey 1. Ani razu nie przyjechał przed rywalem. Występ do zapomnienia.

Arkadiusz Pawlak 3. Źle zaczął, ale zdołał pozmieniać ustawienia w swoim motocyklu i nawet wygrał bieg. Spisał się przyzwoicie.

Facundo Albin 1. Pokonał tylko jednego przeciwnika - jeszcze słabszego od niego Bialka.

Wiktor Trofimow jr 2. Pewnie wygrał w biegu młodzieżowców, jednak potem było już tylko gorzej. Za każdym razem przyjeżdżał ostatni.

Szymon Szlauderbach 5. Kolejny raz był liderem zespołu i jako jedyny zrobił ponad dziesięć punktów. Ma bardzo dobry sezon w 2. Lidze Żużlowej. W przyszłości może być czołowym juniorem Fogo Unii Leszno.

SKALA OCEN
6 - fenomenalnie
5 - bardzo dobrze
4 - dobrze
3 - przeciętnie
2 - słabo
1 - kompromitacja

ZOBACZ WIDEO Emil Sajfutdinow: Speedway of Nations to szansa dla Rosjan

Czy jesteś zaskoczony postawą Szymona Szlauderbacha?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL