WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Piotr Protasiewicz [b] atakujący Vaclava Milika [n]

Falubaz - Sparta: "Potrzebowałem takiego meczu" (komentarze)

Ewelina Bielawska
Ewelina Bielawska
Zwycięstwem Falubazu 51:39 zakończył się zacięty pojedynek ze Spartą Wrocław. - Długo czekałem na ten moment. Potrzebowałem takiego meczu, ale lepiej późno niż wcale - powiedział Piotr Protasiewicz.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Adam Skórnicki (trener Falubazu Zielona Góra): Gratuluję chłopakom. Ostatnie tygodnie nie były dla nas łaskawe. Działo się wiele rzeczy, ale myślę, że wybroniliśmy się z tego dołka. Po tym początku, który mógł nas przybić, ta druga połowa okazała się być dużo lepsza. Jesteśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi.

Piotr Protasiewicz (zawodnik Falubazu Zielona Góra): Długo czekałem na ten moment. Po tym ostatnim wyścigu puściły mi trochę emocje, ale potrzebowałem takiego meczu. Trochę przykro, że musieliśmy tak długo czekać. Lepiej późno niż wcale. Ochłonąłem już i wiem, że jest to dopiero mój drugi mecz w tym sezonie, a przed nami długa runda rewanżowa. Parę dni będzie teraz trochę luzu i spokoju, ale nadal jest sporo pracy ze sprzętem. W miarę wraca to dobre czucie na motocyklu. Te trzy punkty meczowe bardzo cieszą, tym bardziej z taką drużyną. Zaczynamy dalszą pracę, ale światełko w tunelu już jakieś jest. Wierzę, że mimo trudniejszych meczów będziemy zdobywać te punkty.

Rafał Dobrucki (trener Betardu Sparty Wrocław): Gratuluję gospodarzom dobrego ścigania i świetnego wyniku. Również Piotrowi gratuluję powrotu. Już przed zawodami mówiłem, że będzie on kluczową postacią dla Falubazu. On jest skromny jak zwykle, ale taka jest prawda. Zrobił w tym spotkaniu bardzo dobry wynik i stąd też takie zwycięstwo Falubazu. My pojechaliśmy bardzo słabe zawody. Dwóch zawodników praktycznie pojechało na swoim poziomie, a reszta zdecydowanie poniżej. Nie ma czasu na usprawiedliwianie się teraz. Musimy wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej.

Tai Woffinden (zawodnik Betardu Sparty Wrocław): Gratuluję naszym rywalom, bo pojechali świetne spotkanie. Cieszę się, że wygrali i zdobyli ważne punkty. My mieliśmy swoje problemy i niestety nie udało się nam. Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony ze swojej postawy. Bardzo dobrze czułem się na motorze i po raz pierwszy wygrałem w tym sezonie indywidualnie XV bieg.

ZOBACZ WIDEO Stadion Orła Łódź robi wrażenie! Zobacz na jakim etapie jest budowaCzy jesteś zaskoczony wygraną Falubazu w niedzielnym spotkaniu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (22):

    Pokaż więcej komentarzy (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL