WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Zdjęcie ze Strefy Kibica

Tauron SEC: Emocje na torze, atrakcje w miasteczku

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Już w sobotę (23 czerwca) na stadionie Startu Gniezno przy ulicy Wrzesińskiej 25 odbędzie się pierwsza runda TAURON Speedway Euro Championship, czyli Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu.

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Organizatorzy, zapraszają fanów na teren w pobliżu stadionu już o godzinie 15:00, ponieważ właśnie wtedy rusza miasteczko kibica, w którym każdy, znajdzie coś dla siebie.

Zaplanowane są aż trzy sesje autografowe. Pierwsza z nich odbędzie się o godz. 17:15 w strefie TAURON, a jej gośćmi będą: Emil Sajfutdinow, Andrzej Lebiediew oraz Robert Lambert. Następnie o godz. 17:30, pod namiotem "Niepodległej", zameldują się Polacy w składzie: Jarosław Hampel, Piotr Pawlicki oraz Krzysztof Kasprzak. Z kolei w ostatniej sesji autografowej, o godz. 17:45, w strefie forBet, zasiądą: Kai Huckenbeck, Leon Madsen oraz Vaclav Milik. Warto wspomnieć również o selfie-time z ambasadorkami cyklu - SEC Girls. Od godziny 17:00 kibice będą mogli robić sobie zdjęcia z podprowadzającymi cyklu mistrzostw Europy.

Warto na dłużej zatrzymać się w strefie forBet. Tam, oprócz zdobycia autografów od zawodników startujących w żużlowych mistrzostwach Europy, będzie można także sprawdzić swoje umiejętności m. in. na symulatorach żużlowych, czy grając w popularną "Fifę" na konsoli Xbox. Z kolei w strefie TAURON, sponsora tytularnego cyklu SEC, oprócz pamiątkowych gadżetów każdy kibic będzie mógł wyrazić swoje wsparcie dla konkretnego zawodnika poprzez malowanie twarzy w barwy narodowe kraju, z którego pochodzi, czy w oczekiwaniu na żużlowe emocje, zrelaksować się na leżakach.

Specjalną, tematyczną strefę, wystawi również "Niepodległa". Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, fani będą mogli dowiedzieć się nieco więcej o najważniejszych wydarzeniach w historii naszego kraju, zdobyć pamiątkowe gadżety.

ZOBACZ WIDEO #SmakŻużla po wrocławsku

Z kolei dla tych kibiców, którzy będą chcieli wyjść z miasteczka kibica z pamiątkowym gadżetem czy szalikiem reprezentacji Polski, mamy dobre wieści - taka możliwość będzie pod specjalnymi namiotami z żużlowymi pamiątkami.

Aby po atrakcjach związanych z miasteczkiem kibica, żadnemu z fanów nie zabrakło energii, zadba N'GINE - żużlowy napój energetyczny z pewnością dostarczy sił, aby kibicować zawodnikom startującym w TAURON Speedway Euro Championship.

Wejściówki na inauguracyjną rundę TAURON Speedway Euro Championship są cały czas w sprzedaży. Można je nabyć za pomocą portalu ebilet.pl, w siedzibie klubu Start Gniezno oraz w kasie stadionu, w dniu zawodów, od godz. 10:00.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

W przedsprzedaży:

40 zł normalny i 30 zł ulgowy na strefę AB (I łuk)
30 zł normalny i 20 zł ulgowy na strefę C (II łuk)
Trybuna Główna - 80 zł
Trybuna VIP - 250 zł

W dniu zawodów:

45 zł normalny i 35 zł ulgowy na strefę AB (I łuk)
35 zł normalny i 25 zł ulgowy na strefę C (II łuk)
Trybuna Główna - 90 zł

Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również emerytom powyżej 65 roku życia, rencistom oraz kobietom. Dzieci do 7 roku życia - wstęp darmowy.

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL