WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Marcin Inglot / Na zdjęciu: Erik Riss w kasku czerwonym

Erik Riss musi poczekać na debiut w Polonii. Trenował w Pile, ale z Lokomotivem nie pojedzie

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Wiele wskazywało na to, że w niedzielę w barwach Euro Finannce Polonii Piła zadebiutuje Erik Riss. Ostatecznie jednak Niemca zabraknie w składzie ekipy z Grodu Staszica na mecz z Lokomotivem Daugavpils. Wygrały kwestie zdrowotne.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Erik Riss niedawno uczestniczył w upadku na Wyspach Brytyjskich. Niemiec co prawda przyjechał do Polski i kilka razy wyjechał na pilski tor w trakcie treningu, ale okazało się, że z jego zdrowiem nie wszystko jest w porządku.

Tomasz Żentkowski, pełniący funkcję menadżera Euro Finannce Polonii Piła, po konsultacji ze służbami medycznymi, postanowił przerwać trening niemieckiego żużlowca i wysłać go na szczegółowe badania do szpitala.

Riss przeszedł je w Toruniu, został poddany między innymi tomografii. Diagnoza była taka, że nie ma poważnych uszkodzeń, ale mimo to musi przez tydzień odpoczywać od żużla.

Wobec tego Żentkowski postawi w niedzielnym meczu na Pontusa Aspgrena, który pojedzie w miejsce awizowanego Pawła Łaguty. Początek starcia pilan z Lokomotivem Daugavpils, o ile nie przeszkodzą warunki atmosferyczne, o godzinie 15:00.

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodnicy Grupa Azoty Unia TarnówJakim wynikiem zakończy się niedzielny mecz w Pile?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL