Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krystian PieszczekWP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Krystian Pieszczek

Poniedziałek w Premiership: Krystian Pieszczek w starciu z wicemistrzem z Wolverhampton

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Tylko jedno spotkanie odbędzie się w poniedziałek w Premiership. Leicester Lions z Krystianem Pieszczkiem gościć będzie na Beaumont Park Wolverhampton Wolves.

W tym sezonie Krystian Pieszczek startuje regularnie głównie w Wielkiej Brytanii. Polak zawodzi na całej linii w PGE Ekstralidze w barwach MRGARDEN GKM-u Grudziądz (w niedzielę zanotował jeden bieg z zerem we Wrocławiu), ale w Leicester Lions radzi sobie o niebo lepiej. Pod wodzą Simona Steada Pieszczek w dotychczasowych dziewięciu spotkaniach wykręcił średnią biegową 1,822 (23. miejsce w lidze).

Potyczka Lisów i Wilków będzie trzecią bezpośrednią w tegorocznej kampanii Premiership. Na Beaumont Park obie drużyny zmierzyły się ze sobą w maju i po interesującej batalii lepsi byli gospodarze (47:43). Do meczu w Wolverhampton doszło z kolei przed tygodniem i znów spotkanie było wyrównane, ale tym razem lepsze były Wilki (47:43).

W szeregach gospodarzy zadebiutują zakontraktowani w minionym tygodniu Charles Wright i Ricky Wells. Znak zapytania stoi za to w kwestii startu Kyle'a Howartha wśród gości. Brytyjczyk zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Składy:

Leicester Lions - Wolverhampton Wolves, godz. 20:30, relacja tekstowa LIVE -->

Leicester Lions: Kenneth Bjerre, Ricky Wells, Charles Wright, Krystian Pieszczek, Hans Andersen, James Sarjeant, Todd Kurtz

Wolverhampton Wolves: Jacob Thorssell, Ashley Morris, Kyle Howarth, Sam Masters, Rory Schlein, Cameron Heeps, Nathan Greaves

Premiership


ZOBACZ WIDEO #SmakŻużla po zielonogórsku

Kto wygra poniedziałkowe spotkanie w Premiership?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL