WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Bartosz Przybylak / Na zdjęciu: tor po opadach deszczu

Premiership: Mecz w Manchesterze nie doszedł do skutku

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Nieustające opady deszczu doprowadziły do odwołania poniedziałkowego spotkania Premiership w Manchesterze, w którym Belle Vue Aces miało zmierzyć się z liderem - Somerset Rebels.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Jak przyznał na antenie BT Sport Anthony Steele, pomimo tego, że tor na National Speedway Stadium został przygotowany do zawodów bardzo dobrze, przyjął zbyt dużo wody i z uwagi na prognozy, które przewidywały opady do godziny 22., nie nadawałby się do ścigania. Po 40 minutach oczekiwania na poprawę aury, mecz Belle Vue Aces - Somerset Rebels zdecydowano się więc odwołać.

Drużynę gospodarzy reprezentuje w tym sezonie Damian Dróżdż, który - gdyby nie kapryśna pogoda - miałby okazję do rywalizacji z m.in. Jasonem Doyle'em i Jackiem Holderem.

Deszcz nie przeszkadza za to ściganiu w dwóch innych poniedziałkowych meczach, które odbywają się na torach w Wolverhampton i Leicester. Zapraszamy na relacje tekstowe na WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Francuzi od urodzenia musieli walczyć. "Większość zawodników pochodzi z imigranckich dzielnic"Czy śledzisz zmagania w brytyjskiej Premiership?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL