WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

RK IMŚJ: Woelbert wygrywa w Mseno, awans Mitko

Kamil Hynek
Kamil Hynek
Zwycięstwem Kevina Woelberta zakończyła się rozegrana w sobotę na torze w czeskim Mseno Runda Kwalifikacyjna IMŚJ. Z dwójki Polaków awansował jedynie Michał Mitko. Na drugim miejscu po biegu dodatkowym uplasował się Artiom Laguta, natomiast trzeci był Nicolai Klindt. Mateusz Lampkowski zajął dopiero dziewiąte miejsce i nie zdołał wywalczyć awansu do półfinału.

Największym rozczarowaniem gospodarzy wydaje się być postawa Filipa Sitery, który był dopiero ósmy i zakończył udział w mistrzostwach już na tej fazie zawodów.

Wyniki:
1. Kevin Woelbert (Niemcy) - (3,3,3,2,3) 14
2. Artiom Laguta (Rosja) - (2,3,2,3,3) 13+3
3. Nicolai Klindt (Dania) - (3,3,3,1,3) 13+2
4. Michał Mitko (Polska) - (3,3,1,3,1) 11
5. Sonke Petersen (Niemcy) - (3,1,3,2,2) 11
6. Matej Kus (Czechy) - (2,2,3,3,1) 11
--------------------------------------
7. Justin Sedgmen (Australia) - (1,2,2,1,2) 8 - rezerwowy w półfinale
--------------------------------------
8. Filip Sitera (Czechy) - (2,2,d,0,3) 7
9. Mateusz Lampkowski (Polska) - (1,2,2,u,2) 7
10. Martin Gavenda (Czechy) - (0,1,1,3,1) 6
11. Wiaczesław Kazaczuk (Rosja) - (1,1,0,2,2) 6
12. Simon Lambert (Wielka Brytania) - (2,0,2,1,0) 5
13. Nicki Barrett (Dania) - (1,0,1,2,0) 4
14. Renato Cvetko (Chorwacja) - (0,0,0,1,1) 2
15. Michal Dudek (Czechy) - (0,0,1,0,0) 1
16. Aaron Summers (Australia) - (0,1,d,d,0) 1
17. Jakub Fencl NS

Wyścig po wyścigu:
1. Petersen, Kus, Kazaczuk, Cvetko
2. Mitko, Sitera, Barrett, Summers
3. Klindt, Lambert, Lampkowski, Dudek
4. Woelbert, Laguta, Sedgmen, Gavenda
5. Woelbert, Lampkowski, Summers, Cvetko
6. Mitko, Kus, Gavenda, Lambert
7. Klindt, Sedgmen, Petersen, Barrett
8. Laguta, Sitera, Kazaczuk, Dudek
9. Klindt, Laguta, Mitko, Cvetko
10. Kus, Sedgmen, Dudek, Summers (d)
11. Petersen, Lampkowski, Gavenda, Sitera (d)
12. Woelbert, Lambert, Barrett, Kazaczuk
13. Gavenda, Barrett, Cvetko, Dudek
14. Kus, Woelbert, Klindt, Sitera
15. Laguta, Petersen, Lambert, Summers (d)
16. Mitko, Kazaczuk, Sedgmen, Lampkowski (u)
17. Sitera, Sedgmen, Cvetko, Lambert
18. Laguta, Lampkowski, Kus, Barrett
19. Woelbert, Petersen, Mitko, Dudek
20. Klindt, Kazaczuk, Gavenda, Summers

Bieg dodatkowy o 2 miejsce:
21. Laguta, Klindt

na Facebooku.

Komentarze (53):

    Pokaż więcej komentarzy (50)
    PRZEJDŹ NA WP.PL