Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andriej Kudriaszow (kask czerwony)WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Andriej Kudriaszow (kask czerwony)

Orzeł w końcu dostał zgodę na imprezy masowe. To koniec problemów klubu?

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Orzeł w końcu otrzymał zgodę na organizację imprez masowych na nowym stadionie. Dotyczy ona wszystkich meczów, które mają rozegrać w tym roku przed własną publicznością łódzcy żużlowcy.

Przypomnijmy, że Orzeł na zgodę liczył już przed niedzielnym meczem ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. W piątek popołudniu policja, straż pożarna, ratownictwo, sanepid i powiatowy inspektor budowlany wydali w tej sprawie pozytywną opinię, ale miejski urzędnik uznał, że dokumenty otrzymał za późno.

Tym razem już nikt nie robił klubowi problemów. A to oznacza, że przy okazji najbliższych meczów z Car Gwarant Startem Gniezno (10 sierpnia o godz. 17:30) i ROW-em Rybnik (11 sierpnia o godz. 16:00) nie będzie już żadnych ograniczeń dla kibiców. Dzięki temu lada chwila łodzianie będą mogli uruchomić sprzedaż biletów z prawdziwego zdarzenia.

Sprzedaż wejściówek na mecze z Car Gwarant Startem Gniezno oraz ROW-em Rybnik ruszy w środę. Będzie prowadzona przed stadionem oraz w kwiaciarniach H. Skrzydlewska zlokalizowanych przy: Broniewskiego 2, Dziewiarskiej 14, Hubala 6 oraz Piotrkowskiej 194.

Wszystkie osoby, które chcą wymienić bilet z meczu ze Zdunek Wybrzeżem na spotkanie ze Startem lub ROW-em będą to mogły zrobić w punktach sprzedaży. Wystarczy tylko zabrać ze sobą wejściówkę.

Sprzedaż biletów na mecze ze Startem oraz ROW-em będzie prowadzona także w dniu meczu przed stadionem. Wtedy będzie można także wymienić bilety z meczu z Wybrzeżem.

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników Betard Sparty Wrocław

Czy Orzeł wygra dwa najbliższe mecze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (19):

 • Paweł Toruń Zgłoś
  Być może nie wszystko doczytałem, ale jak to możliwe, że bez zgody w zeszłą niedzielę na trybunach było lekko kilka tysięcy ludzi? Na pewno grubo więcej niż 999...
  • Wawi L Zgłoś
   [quote]Orzeł w końcu dostał zgodę na imprezy masowe[/quote]Więc wcześniej nie miał. Wszystko jasne, pierwszy mecz 29 lipca to taka ściema była, następnie mecz z Loko i powtórka z
   Czytaj całość
   Gdańskiem też taki żart. Jedyna poważna sprawa to bronowanie i wąsaty dziadek ze szczotką - handicap toru w Łodzi.
   • arthoo Zgłoś
    A tak jeszcze dla informacji niektórych "łodzian", to na obszarze administracyjnym tego miasta znajdują się źródła m.in. Bzury i Neru - regionalizm nie jest Waszą mocną stroną.
    Wszystkie komentarze (19)

    Komentarze (19)

    ×
     Wszystkie komentarze (19)
     PRZEJDŹ NA WP.PL